FOTO: pamesta māja glabā “dārgumus”

Komentāri
FOTO: pamesta māja glabā “dārgumus”
Foto: Nathan Chandler/Flickr

Kad mēbeļu kolekcionārs Neitans Čandlers atklāja kādu dīvainu ēku Čikāgā, kas varētu būt celta 60. gados, un tur, visticamāk, neviens tā arī nekad nav dzīvojis, viņš bija šokēts, jo tā glabā pamatīgus “dārgumus”.

Dārgumus ne jau tādā izpratnē, kā, piemēram, pazudušais nacistu “spoku vilciens”, bet gan liecības par to, kā tajā laikā dzīvojuši cilvēki. Tas ir kā pierādījums, ka amerikāņu filmas mums nemelo. Ieturēts minimālisms, turklāt virtuve – gandrīz pilnīgi rozā krāsā. Tiesa, par šā stāsta patiesumu vēl varētu pašaubīties, kā arī neviens avots to ne apstiprina, ne noliedz, bet nelielu aizdomu izraisa tas, ka mājas iekārtojums joprojām ir tik ideālā stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Taču ielēkt laika kapsulā un aizceļot uz gadiem, kad automašīnas bija tik milzīgas kā vesela josla un virtuvē ledusskapja izmērs bija vien aptuveni līdz celim, šis materiāls atļauj ar visiem 100%.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl