Komentāri
FOTO: “Olas” un vietējais policists Nikolajs Puzikovs satricina Ogres klubiņu!
Foto: Artis Supe

Pašmāju hiphopa duets “Olas” turpina stūrēt tūrē. Ieskaties ekskluzīvos kadros no tūres pieturas punkta Ogrē, klubā “Hauze”. Koncertā kā īpašais viesis uz skatuves kāpa arī vietējais dziedošais policists Nikolajs Puzikovs.

Līdz ar jaunā albuma “Ir klāt” iznākšanu, “Olas” izziņoja arī Latvijas tūri, no kuriem viens koncerts, 5. maijā, bija paredzēts arī Ogrē, klubā “Hauze”. Arī šajā pasākumā Reiks un Žanis kopā ar pavadošo svītu nelika vilties nevienam pasākuma apmeklētājam, un, lūk, arī ieskats pašā ballītē!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: “Olas” satricina Olas vietējo klubu

“Olu” jaunais albums “Ir klāt” tagad pieejams visur : straumēšanas servisos, veikalos un Statoil DUS, kā arī par īpašu cenu šeit!

Nākamie tūres koncerti:

  • Saldus, 12.maijs – dienas koncerts (bez vecuma ierobežojuma) un nakts ballīte ar DJ Guestino un vietējo leģendu DJ Ziggy;
  • 13.maijs Liepāja, “Red Sun Buffet” pludmales bāra sezonas atklāšana.
  • 19.maijs Jelgava, Jelgavas krekli
  • Noslēguma lielkoncerts Palladium 26.maijs!!! Biļetes uz visiem koncertiem iespējams iegādāties šeit!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl