Komentāri
FOTO: “Olas” un vietējais policists Nikolajs Puzikovs satricina Ogres klubiņu!
Foto: Artis Supe

Pašmāju hiphopa duets “Olas” turpina stūrēt tūrē. Ieskaties ekskluzīvos kadros no tūres pieturas punkta Ogrē, klubā “Hauze”. Koncertā kā īpašais viesis uz skatuves kāpa arī vietējais dziedošais policists Nikolajs Puzikovs.

Līdz ar jaunā albuma “Ir klāt” iznākšanu, “Olas” izziņoja arī Latvijas tūri, no kuriem viens koncerts, 5. maijā, bija paredzēts arī Ogrē, klubā “Hauze”. Arī šajā pasākumā Reiks un Žanis kopā ar pavadošo svītu nelika vilties nevienam pasākuma apmeklētājam, un, lūk, arī ieskats pašā ballītē!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: “Olas” satricina Olas vietējo klubu

“Olu” jaunais albums “Ir klāt” tagad pieejams visur : straumēšanas servisos, veikalos un Statoil DUS, kā arī par īpašu cenu šeit!

Nākamie tūres koncerti:

  • Saldus, 12.maijs – dienas koncerts (bez vecuma ierobežojuma) un nakts ballīte ar DJ Guestino un vietējo leģendu DJ Ziggy;
  • 13.maijs Liepāja, “Red Sun Buffet” pludmales bāra sezonas atklāšana.
  • 19.maijs Jelgava, Jelgavas krekli
  • Noslēguma lielkoncerts Palladium 26.maijs!!! Biļetes uz visiem koncertiem iespējams iegādāties šeit!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl