Komentāri
FOTO: “Olas” un vietējais policists Nikolajs Puzikovs satricina Ogres klubiņu!
Foto: Artis Supe

Pašmāju hiphopa duets “Olas” turpina stūrēt tūrē. Ieskaties ekskluzīvos kadros no tūres pieturas punkta Ogrē, klubā “Hauze”. Koncertā kā īpašais viesis uz skatuves kāpa arī vietējais dziedošais policists Nikolajs Puzikovs.

Līdz ar jaunā albuma “Ir klāt” iznākšanu, “Olas” izziņoja arī Latvijas tūri, no kuriem viens koncerts, 5. maijā, bija paredzēts arī Ogrē, klubā “Hauze”. Arī šajā pasākumā Reiks un Žanis kopā ar pavadošo svītu nelika vilties nevienam pasākuma apmeklētājam, un, lūk, arī ieskats pašā ballītē!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: “Olas” satricina Olas vietējo klubu

“Olu” jaunais albums “Ir klāt” tagad pieejams visur : straumēšanas servisos, veikalos un Statoil DUS, kā arī par īpašu cenu šeit!

Nākamie tūres koncerti:

  • Saldus, 12.maijs – dienas koncerts (bez vecuma ierobežojuma) un nakts ballīte ar DJ Guestino un vietējo leģendu DJ Ziggy;
  • 13.maijs Liepāja, “Red Sun Buffet” pludmales bāra sezonas atklāšana.
  • 19.maijs Jelgava, Jelgavas krekli
  • Noslēguma lielkoncerts Palladium 26.maijs!!! Biļetes uz visiem koncertiem iespējams iegādāties šeit!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl