FOTO: noslēdzies seksīgais Miss Bikini Latvia 2015; finālā uzvar Anete Šaitere

Komentāri
FOTO: noslēdzies seksīgais Miss Bikini Latvia 2015; finālā uzvar Anete Šaitere
Foto: Uldis Vilks

Pagājušajā sestdienā Rīgas naktsklubā Coyote Fly notika pirmais Miss Bikini Latvia 2015 konkurss, kura laikā desmit finālistes cīnījās par uzvarētājas titulu, kroni un iespēju doties pilnīgi apmaksātā braucienā uz pasaules finālu Ķīnā šā gada septembrī. Konkursā uzvarēja divdesmitgadīgā Latvijas Universitātes angļu filoloģijas studente Anete Šaitere, bet Vice-Mis Bikini Latvia 2015 titulu ieguva arī divdesmit gadus vecā Banku augstskolas studente Jekaterina Jermolajeva.

Dalībnieces vērtēja septiņu cilvēku žūrija, bet kā astotais – virtuālais – žūrijas loceklis darbojās balsojums internetā. Dalībnieces klātienē vērtēja modes fotogrāfs Uldis Vilks, daudzu skaistuma konkursu fināliste Simona Kubasova, Mis Rīga 2003, starptautisku skaistuma konkursu dalībniece Katrīne Sauliete, Global Fitness direktors Normunds Anikejevs, šā gada pasaules čempione body building SHAPE kategorijā Anita Pužule, dizainere Kristīne Deimone, kā arī ilggadējais rezident-DJ nakts klubā Coyote Fly Gustavs Vītoliņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Meitenes defilēja trijos iznācienos, kuros demonstrēja kokteiļkleitas no zīmola LaceMe by Karumniece, peldkostīmus no uzņēmuma V.O.V.A., kā arī dizaineres Kristīnes Deimones vakarkleitas, bet par meiteņu grimu rūpējās mācību studija ”Elisanda”, bet par matu sakārtojumiem imidža skola Unastyle.

Visas meitenes saņēma ziedus no ziedu bāzes PērcZiedus.lv, gardas balvas no uzņēmuma Skrīveru Saldumi un šampanieti Martini. Vairāki uzņēmumi pasniedza arī simpātiju balvas – par Miss Australian Gold kļuva Laura Lauze, diētas šķīvjus ”OnPlate” ieguva Anastasija Putilo un Paula Freimane, bet par kluba Coyote Fly simpātiju kļuva Jekaterina Jermolajeva. Vislielāko skatītāju balsojumu bija saņēmusi Paula Freimane, kura tad arī ieguva titulu Miss Internets.

Konkursa uzvarētāja Anete Šaitere pavisam drīz pēc apbalvošanas ceremonijas devās mājās, lai labi izgulētos un jau nākamajā dienā varētu turpināt treniņus sporta klubā Global Fitness, jo jau pēc pāris mēnešiem Latvijas atlases uzvarētāja dosies uz konkursa Miss Bikini pasaules finālu Ķīnas pilsētā Pekinā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl