FOTO: nedēļu pirms Ziemassvētkiem negaidīti uzziedējuši ķirši

Komentāri
FOTO: nedēļu pirms Ziemassvētkiem negaidīti uzziedējuši ķirši
Foto: Scanpix

Tuvojoties Ziemassvētkiem, daudzviet tiek gaidīts sniegs, tostarp arī ASV galvaspilsētā Vašingtonā. Tomēr neierasti siltā ziema Vašingtonai sarūpējusi negaidītu pārsteigumu.

Raugoties uz šiem ķiršu kokiem, par Ziemassvētkiem domāt ir grūti. Pagājušajā nedēļas nogalē gaisa temperatūra pilsētā sasniedza pat +18 grādus un viscaur sāka ziedēt ķirši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parasti ķiršu ziedēšana ir parādība, kas notiek aprīļa sākumā. Tomēr šogad ķirši uzziedējuši, sākoties ziemai. Neraugoties uz to, ASV Nacionālo parku dienests prognozē, ka ķiršu ziedēšana ar pilnu sparu gaidāma relatīvi drīz – marta pēdējās nedēļās.

Vašingtonā ķiršu ziedēšana ir īpašs notikums. 1912. gadā Tokijas mērs pilsētai uzdāvināja trīs tūkstošus ķiršu kociņu. Kopš tā laika ik pavasari ķiršu ziedēšana pulcē apmēram miljonu tūristu.

Lai arī ķiršu ziedēšana daudziem Vašingtonas iedzīvotājiem ir pārsteigums, tikpat liels pārsteigums būtu arī sniegs. Tomēr daudzi Vašingtonā ir vienisprātis, ka tik silta ziema sen nav piedzīvota.

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl