FOTO: Moldova un absurdā zeme Piedņestra

Komentāri
FOTO: Moldova un absurdā zeme Piedņestra
Foto: Karijs.lv

Nesen precētā pāra – Harija un Karīnas – piedzīvojumi turpinās. Šoreiz atstāts par viņu ceļojuma trešo nedēļu, kad viesojās Moldovā un pašpasludinātajā Piedņestrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoreiz mazliet vairāk bilžu nekā iepriekšējās nedēļās, bet lielu daļu vainas par to jāuzņemas pašpasludinātai un neviena cita neatzītajai Piedņestras Moldāvu Republikai – tas tiešām ir brīnumains un neizprotams veidojums. Ja nu tiešām ir par garu un par daudz, droši ziņojiet par to komentāros, tādā gadījumā nākamreiz centīšos kodolīgāk.
Klikšķini uz pirmās bildes un skaties, kā mums klājās gan jau minētajā Piedņestrā, gan arī visu atzītajā Moldovā.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl