Komentāri
FOTO: mode Rīgas ielās; kā stilīgākie pilsētnieki sagaida pavasari?
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Ikviens no mums cer, kaut nu ātrāk iestātos pavasaris – laiks, kad varam tumšos mēteļus nolikt skapja dziļākajā stūrī un ziemas zābaku vietā uzaut kājās ērtas kediņas. Vai pavasaris jau ir jūtams Rīgas ielās?

Skaties.lv devās ielās, lai noskaidrotu, kā pavasari sagaida stilīgākie rīdzinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan tikai otrdien, 14. martā, piedzīvojām pirmo īsteni silto pavasarīgo dienu, daudzi Rīgas ielās sastaptie cilvēki jau staigāja krietni plānākās drēbēs – meitenes gozējās svārkos un ziemas zābaki bija nomainīti pret stilīgām kediņām vai kurpēm.

Ilze

Ilze
“Norvik Banka” komunikāciju vadītāja

“Vilnas mētelis ir pirkts Barselonā, veikalā “Mango” par 80 eiro. Esmu tajā nostaigājusi lielākos salus, un man ļoti patīk mēteļa aizdare – tā ir ar magnētu. Kurpes, kā arī žakete un topiņš ir no veikala “Zara” – šo zīmolu esmu ļoti iecienījusi.”

Daudzi jaunieši pārsteidza ar stilīgiem aksesuāriem – gan spilgtām šallēm, gan mugursomām, kas ir šā pavasara trends.

Kas modē šopavasar? Talantīgās grima mākslinieces Ditas Graudas ieteikumi

Uz ielas sastaptā Stefānija, kura ir studente un brīvajā laikā dejo, atklāja, ka ikvienai meitenei pavasarī vajadzētu iegādāties “keponu”. Arī tīnis Edvards, kurš mācās Emīla Dārziņa mūzikas skolā, uzskata, ka visiem puišiem pavasarī vajadzētu staigāt ar stilīgu “keponu” un Thrasher hoodie.

Kristaps

Kristaps
mācās, strādā

“Man patīk melnas drēbes. Es nesaku, ka tām ir jābūt ikviena skapī, bet manējā gan. Pavasarī ikvienam, kā puišiem, tā meitenēm, jāaiziet pie friziera!”

Modes mākslinieka Aleksandra Pavlova skarbais viedoklis par latviešu sieviešu stilu

Uz ielas satiktā Katrīna, kura mācās par kosmetoloģi, uzskata, ka ikvienai dāmai skapī ir jāatrodas jaunai, skaistai kleitai, baltām kediņām un foršām saulesbrillēm. Līdzīgi domā arī skolniece Ilze – viņa atbalsta stilīgus aksesuārus, piemēram, kaklarotas un somas, kā arī drosmīgas saulesbrilles.

Novērtē pats Rīgas ielās sastapto cilvēku stilu!

Foto

Lasi vēl