1 komentārs
FOTO: Milzu zaķi un gaismas gleznas. Galvaspilsēta zaigo Staro Rīga krāsās
Foto: LETA

Festivāls Staro Rīga ilgs līdz svētdienai, 20. novembrim, un šajās dienās no pieciem pēcpusdienā līdz vienpadsmitiem vakarā varēs apskatīt 42 gaismas objektus, kas galvenokārt izvietoti Vecrīgā un pilsētas centrālajā daļā.

Šogad festivāla temats ir Gaisma ausa. Savu radošo izpausmi te piedāvā arī ārvalstu mākslinieki – pat no Kanādas, Japānas, Austrālijas un Libānas.

Gaismas koks, 98 Gaismas gleznas Latvijai, Maldugunis, Gaismas odiseja ir tikai daži no objektiem, ko iespējams apskatīt Vecrīgā un pilsētas centrālajā daļā. Taču gaismas netrūkst arī ārpus Rīgas centra. Piemēram, kultūras pils Ziemeļblāzma parkā iekārtots Gaismas dārzs, bet RISEBA pagalmā apskatāms vides objekts-instalācija Mūsdienu ala.

Foto

Staro Rīga šogad īpaši aicina apmeklētājus līdzdarboties gaismas vairošanā, piedāvājot virkni interaktīvu gaismas objektu, kas iedarbināmi vien ar apmeklētāju personīgu līdzdarbošanos.

Ar festivāla programmu var iepazīties Staro Rīga mājaslapā, savukārt visu festivāla maršrutu varēs ērti izstaigāt, izmantojot google map mobilo aplikāciju, kas arī pieejama festivāla mājaslapā.

Festivāla laikā apmeklētāji aicināti arī paši veidot savas gaismas instalācijas, ar to fotoattēliem dalīties Instagram, pievienojot mirkļbirkas #STARORIGA2016, #RIGALV.

Šis ir jau devītais gaismas festivāls Staro Rīga, kas gadu gaitā ir kļuvis par vienu no gaidītākajiem un apmeklētākajiem pasākumiem Rīgas kultūras dzīvē.

TOP komentāri

  • Slinkais letiņš
    0 0 0

    Slinkais letiņš

    Šodien tik slikts laiks. Labāk salūtu un Staro Rīga paskatīšos par TV un bildēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl