Komentāri
FOTO: “metālbanda” “aizņemas” imidžu no Simpsona kaimiņa
Foto: facebook/OkillyDokillyBand

Metālmūzikas grupa no ASV no multfilmas varoņa Neda Flandersa “aizlienējusi” aksesuārus, kas jau kopš 1989. gada ne bez uzmanības ir zilo ekrānu vērotāju vidū, – ūsas, brilles un akurāto džemperīti.

Lai šodien izceltos uz bagātīgā metāla grupu fonu, nepietiek ar sarežģītiem ģitāru rifiem, nokrāsotām sejām un ķērcošu balsi. Kāds amerikāņu smagās mūzikas kvintets radis neparastu piegājienu, lai no saviem kolēģiem atšķirtos vismaz vizuāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par neparastu sensāciju kļuvusi jancīga nosaukuma apvienība Okilly Demos. Ar populārā seriāla Simpsoni galvenā varoņa kaimiņu Nedu Flandersu mūziķus vieno ne vien vizuālā līdzība, bet arī grupas dalībnieku vārdi norāda uz nepārprotamu vēlmi līdzināties multfilmas tēlam – Head Ned, Bled Ned, Red Ned, Thread Ned un Stead Ned.

Kā skan Okilly Demos mūzika, klausies zemāk, bet mūziķu līdzību ar Simpsona kaimiņu novērtē galerijā! Bet, ja alksti viņus satikt “dzīvajā”, jāmēro ceļš pāri okeānam – Okilly Demos pirmais koncerts gaidāms 5. septembrī Arizonā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl