FOTO: mazdēls vectēvu – fermeri pārvērš modes ikonā

Komentāri
FOTO: mazdēls vectēvu – fermeri pārvērš modes ikonā
Foto: Weibo.com/XiaoYeJieXi photography

Šis 85 gadus vecais kungs nebūt nav modelis, tomēr nejaušam garāmgājējam tieši tā varētu šķist. Un tas viss – pateicoties viņa mazdēlam.

Ķīniešu sociālajā tīklā Weibo mazdēls, kurš lapā reģistrējies kā XiaoYeJieXi photography, ievietojis galeriju ar vectēva brīnumainajām pārmaiņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, 85 vecais kungs ir vienkāršs fermeris no Fujian provinces Ķīnā. Nu par viņa stilu jūsmo jauni un veci visā internetā.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl