FOTO: Lenona piemiņai izveido miera simbolu

Komentāri
FOTO: Lenona piemiņai izveido miera simbolu
Foto: AFP/ LETA

Par godu leģendārās grupas The Beatles solista Džona Lenona 75 gadu jubilejai grupas fani mēģinājuši uzstādīt jaunu rekordu. Tūkstošiem cilvēku centušies izveidot lielāko līdz šim redzēto miera simbolu.

Sanākušie centās uzstādīt jaunu Ginesa pasaules rekordu, sastājoties lielākajā jebkad tapušajā miera simbolā, kas veidots no cilvēkiem. Ieraugot lielo pūli, Džona Lenona dzīvesbiedre Joko Ono sacīja, ka šī ir labākā dzimšanas dienas dāvana, kas jebkad pasniegta Džonam. Pēc viņas teiktā, Lenons būtu ļoti pagodināts, ja šajā dienā būtu kopā ar saviem faniem.

Uz rekordu parkā Ņujorkā bija pulcējušies 5800 cilvēku. Šāds cilvēku skaits gan nebija pietiekams, un sanākušie nenostāvēja savās vietās pietiekami ilgu laiku, līdz ar to šis ir uzskatāms tikai par rekorda mēģinājumu. Rekorda uzstādīšanai bija nepieciešams, lai vismaz 5801 cilvēks nekustīgi stāvētu miera zīmē piecas minūtes.

Atgādinām, ka Lenons gāja bojā 1980. gada 8. decembrī. Viņš atgriezās mājās Ņujorkā, kad viņu tur jau gaidīja mūziķa slepkava Marks Čepmens. Kad Lenons un Ono viņam pagāja garām, Čepmens raidīja mūziķa virzienā piecus revolvera šāvienus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl