FOTO: lelles, kuras izskatās biedējoši dzīvas

Komentāri
FOTO: lelles, kuras izskatās biedējoši dzīvas
Foto: Instagram/michael_zajkov

Par īstu interneta sensāciju vārda vistiešākajā nozīmē kļuvušas krievu mākslinieka Mihaila Zaikova darinātās lelles.

”Dažkārt mākslinieks ir tik talantīgs, ka viņa darbi šķiet biedējoši reālistiski,” par Mihaila darbiem spriež interneta lietotāji. ”Redzot, kā viņš šo leļļu mazās galviņas tur savās rokās, nekas cits neatliek, kā pie sevis lūgties: Lūdzu, tikai nepamirkšķini, lūdzu, nepamirkšķini…”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2009. gadā Mihails pabeidza augstskolu un nākamos trīs gadus pavadīja, strādājot leļļu teātrī, kur arī attīstīja savu talantu. 2013. gadā viņš prezentēja kolekciju Art Dolls, par ko nu jūsmo visā pasaulē.

Foto

Video

 

#шарнирнаякукла #ручнаяработа #роспись #bjd #handmade #painting

A video posted by Михаил Зайков, скульптор🇷🇺 (@michael_zajkov) on

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl