Komentāri
FOTO: lauku spozme un zinātnes gars vienuviet – aizvadīta 14. ”zvaigžņu ballīte”
Foto: Uldis Plinte

19. septembrī StarSpace observatorijā Suntažos noritēja jau 14. debesu vērotāju salidojums jeb StarParty, kas bija veltīts Tumsai, kas ir pavasara StarParty tēmas Gaisma pretmets.

”Tumsa ir patiešām plašs jēdziens. Ar to mēs saskaramies gan garīgos jautājumos, gan tīri praktiskās un materiālās jomās. Zvaigžņotās debesis nav iedomājamas bez tumsas un gaismas sadarbības. Tieši tādēļ Starptautiskajā gaismas un uz gaismas balstīto tehnoloģiju gadā esam nolēmuši pievērsties tumsai visdažādākajos aspektos,” par tēmas izvēli pastāstīja StarSpace observatorijas vadītājs Arnis Ginters.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Debess vērotāju salidojumā bija aicināti piedalīties gan astronomijas interesenti, gan tie, kuri debesīs veras reti. Gan lieli, gan mazi līdzās lekciju programmai varēja ļauties lauku vides valdzinājumam un sportiskām aktivitātēm.

Skaties foto!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl