FOTO: Latvijas Laimas savā vārda dienā sasniedz nebijušu rekordu

Komentāri
FOTO: Latvijas Laimas savā vārda dienā sasniedz nebijušu rekordu
Foto: F64

11. februārī, kad Laimas visā Latvijā svinēja savu vārda dienu, Laimas šokolādes muzejā pulcējās daiļā vārda īpašnieces, lai kopīgi sasniegtu jaunu Latvijas rekordu – visvairāk Laimas vienuviet. Kopumā Latvijā ir reģistrētas 2356 Laimas, no kurām teju 70 vārda māsas atsaucās saldumu zīmola Laima aicinājumam.

Ikvienai pasākuma dalībniecei bija iespēja doties ekskursijā pa Laimas šokolādes muzeju un izzināt Laimas vēsturi un šokolādes izgatavošanas procesu, kā arī nodoties sarunām un iepazīties ar dažādu paaudžu vārda māsām. Jaunākā pasākuma dalībniece bija Laimiņa, kurai ir tikai trīs mēneši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Patīkamākais novērojums no pasākuma – Laimas ir katrā paaudzē, un tas ir neizzūdošs vārds, kas varbūt nav tik populārākais, toties ar īpašu nozīmi. Mēs Laimas vārdu izvēlējāmies tā simbolizēto vērtību – Laimes mātes un senlatviešu Laimas simbolu dēļ. Mēs esam laimīgi, ka mūsu ģimenē ir Laima. Vakardien arī vēl pārliecinājāmies, Laimas vārda diena var būt arī garšīga un salda,” stāsta trīs mēnešus vecās Laimas tēvs Vladimirs Seļms.

Foto

Lasi vēl