Jau 22. maijā durvis pirmo reizi vērs jauns tematiskais parks ”Avārijas brigāde”, kas atradīsies Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā. Atrakciju parks jau neoficiāli atzīts par vienu no iespaidīgākajiem Baltijā un tiek salīdzināts ar pašmāju Disnejlendu.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Vika

  Vika

  Parks tieśám atbilst nosaukumam ,,Avárijas brigáde,, !!! Bardaks un nekas ,kas būtu vérts par to ieejas maksu apskatei un laika pavadīśanai.Dinezauri nośpikoti,laikums ká būvlaukums,atrakcijas dažas...1,5 st. maximums ko darīt. Nu neatbilst tá rekláma īstenībai,neatbilst.
 • Daiga

  Daiga

  No reklámá solītá līdz īstenībai ļoti tálu! Nožélojám ka auzbraucám ar draugiem un maziem bérniem,kopá izterejám 72eur par neko! Pilnīgs bardaks un kafe ar cimdiem taisa gan burgerus gan dod naudu:) Tualetes 4 uz visiem un netīras. Nu piedodiet,ja reiz maksájam,tad gribas sańemt par to pretī ko sakarįgáku.
 • Kiki

  Kiki

  Bijām ar skolu uz šo parku. Nu ziniet, paņemt tādu naudu ne par ko... īsti nav ko darīt. Darbojās 3 atrakcijas... DROŠĪBA parkā zem katras kritikas... strādnieki strādā, instrumenti mētājās, kur pagadās, lielajam dīķim apkārt nekādu nožogojuma.. Teritorijas uzraugs tikai viens un tas pats pie ieejas vārtiem dežurē... Būtu visu līdz galam sakārtojuši un tad sākuši uzņemt apmeklētājus. Cenas kioskiņos astronomiskas. Nav neviena soliņa kur pasēdēt, kamēr pieskata bērnus izklaidējoties.... Dinozauri nošpikoti no Lietuvas dinozauru parka... Latviešiem jābūt mazliet orģinālākiem... Vai tad trūkst idejas???
 • nezināmā

  nezināmā

  negribu būt pārāk ļauna, bet tās lelles ir baisas un izskatās ka tajā parkā ir tikai sīki bērni utt. lielajiem nebūtu ko darīt
 • Lavažāns

  Lavažāns

  Es negribu būt nekāds party pooper, bet šķiet, ka būs garlaicīgs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!