FOTO: latviešu zīmols radījis tērpus ar paša Čārlija Čaplina ģimenes svētību

Komentāri
FOTO: latviešu zīmols radījis tērpus ar paša Čārlija Čaplina ģimenes svētību
Foto: publicitātes

Pirmo reizi Rīgas modes nedēļas laikā tika prezentēti arī Latvijas bērnu modes zīmoli, un līdzās tiem nākamās sezonas rudens – ziemas kolekciju demonstrēja apģērbu zīmols Lazy Francis, kas ir iecienīts ne tikai Latvijā, bet novērtēts arī ārvalstīs.

Jaunā kolekcija Silent Circus ir īpaši izstrādāta par godu mēmā kino leģendai Čārlijam Čaplinam, un tērpu darināšanas procesā ir izmantots audums ar pasaulē atpazīstamā aktiera siluetu. Unikālais apdrukas raksts un tā izmantošana kolekcijas tērpos ir personīgi saskaņota ar Čaplina ģimeni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skates viesus zīmols cienāja ar popkornu un iepriecināja ar elegantiem hēlija baloniem, kā arī skates laikā pārsteidza ar Rīgas Pūtēju orķestra uzstāšanos, break-dance stila dejotājiem un neticami lielo mazo modeļu skaitu, starp kuriem bija arī Latvijas izlases hokejista Kaspara Saulieša meitiņa Kerija. Skati apmeklēja zīmola Lazy Francis lojālie klienti un cienītāji, to vidū Latvijā zināmas personības ar savām atvasītēm.

Foto

”Mēs esam lepni dāvināt mūsu klientiem šo oriģinālo kolekciju, kas veltīta Čārlija Čaplina talantam un neticami aizraujošajai dzīvei,” stāsta Olga Krūze – zīmola un veikala Lazy Francis radītāja un tērpu dizainere. ”Mēs iedvesmojāmies no viņa filmām Mazulis un Cirks, līdz ar to jaunākajā kolekcijā akcentēts unikālais un atpazīstamais Čārlija Čaplina siluets, un tas grezno gan kleitas, gan kreklus. Jo īpaši mūs iepriecināja tas, ka šīs kolekcijas tapšana tika apstiprināta ar licenci, kuru pēc personīgas saskaņošanas ar Čārlija Čaplina ģimeni izsniedzis leģendārā aktiera dibinātais uzņēmums.” uzsver Olga.

Kolekcijā izmantots izsmalcināts dabīgais zīds, mežģīnes, faktūraina siltā vilna, “eco” āda, mākslīgā kažokāda, grezns samts, un dominē plaša krāsu gamma – Čārlija Čaplina iecienītās melnā un baltā krāsa, kā arī drosmīgi sarkanā, saldi rozā, maigi zilā un sudrabaini pelēkā krāsu palete. Apģērbu līnijas pamatā ir augstā vidukļa īsās un maxi kleitas, unisex stila meiteņu un zēnu frakas ar noņemamu astes daļu, krekli un šorti, vestes, oversize mēteļi kā arī ar rokām darināti aksesuāri. Ekskluzīvā kolekcija tirdzniecībā būs pieejama no augusta.

Lasi vēl