FOTO: latvieši sajūsmā par rotām, kurās iestrādāti vecie santīmi

6 komentāri
FOTO: latvieši sajūsmā par rotām, kurās iestrādāti vecie santīmi
Foto: Smukumlietas.lv

”Kad zāle bija zaļāka un debesis zilākas…” – spriež rotu autori. ”Varbūt kārtējā vecuma krīze vai vienkārši dabiskas novecošanās blaknes, kad pagātne šķiet atrisinājums visam un visiem.”

”Lai vai kā, vārds ir viens – nostalģija. Katram tik īpaša un katram tik sava, izsaucot sirds smeldzi un atmiņas, kuras vairs nekad neatkārtosies, nekad neizdosies sajust TĀS sajūtas.”

Smukumlietas.lv radījuši rotu sēriju Nostalģija, godinot skaistās metāla monētas – santīmus. Latvijas ozola koks, spožas 1, 2 un 5 santīmu monētas, askētiskas formas – tiem, kam dārgas pagātnes atmiņas!

Foto

”Vai atcerieties mūsu naudu – latus un santīmus? Bezgaumīgo 500 ”repšiku” vietā nāca skaista, zaļa piecu latu banknote, kuru pirms norēķiniem, protams, ja palaimējas būt pirmajiem, kuru rokas tā nonāca, appētīja vai puse veikala,” atceras rotu autori.

Smuklietas.lv nolēmušas atcerēties un celt saulītē jau mazliet piemirsto, bijušo Latvijas naudu – latus un santīmus. Lati gan pagaidām vēl paliek maliņā gaidot, savu atgriešanās ”zvaigžņu” stundu, sola autori.

Lasi vēl