FOTO: krāšņā šovā kronēti Rēzeknes Princese un Princis 2015

1 komentārs
FOTO: krāšņā šovā kronēti Rēzeknes Princese un Princis 2015
Foto: publicitātes

Rēzeknē, vienīgajā pilsētā Latvijā, jau otro gadu pēc kārtas tika rīkots bērnu skaistuma un talantu konkurss. Projekta fināla šova vadīšana tika uzticēta Vice-Mis Rēzekne 2013 Sandai Stikutei un šarmantajam dziedātājam Mārtiņam Ruskim.

Konkursā uzstājās deju grupu SPARKLE, dziedāja Benatele Filipova un savus priekšnesumus rādīja projekta Rēzeknes Princese un Princis 2014 finālisti – Anastasija Šerkina, Daniels Pleškāns un Matvejs Zimovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Finālistu atlase notika 2015. gada 5. jūnijā, un līdz fināla šovam, kas notika 28. jūnijā, norisinājās sagatavošanās posms. Projektam tika izvēlēti 15 bērni vecuma grupā no septiņiem līdz desmit gadiem. Svarīgi atzīmēt, ka dalībnieki tika vērtēti visa darba procesa laikā – horeogrāfi, deju pasniedzēji, stilisti, fotogrāfi, sporta treneri un konkursa organizatori novērtēja dalībnieku attieksmi, disciplīnu, ieguldīto darbu, pieklājību, un tieši šīs vērtības tika ņemtas vērā žūrijas kopsapulcē, kad tika noteikts, kuri būs Rēzeknes Princese un Princis 2015.

Kad vecāki ieradās parakstīt dalībnieku līgumus, viņi tika pārsteigti ar ziņu, ka konkursa gaitā no vecāku vidus tiks izvēlēti arī titula Rēzeknes Karaliene un Karalis 2015 ieguvēji, par kuriem fināla šova laikā tika pasludināti Sanitas Misiņas vecāki – Jeļena un Andris Misiņi. Šogad Rēzeknē tika kronēts pirmais vecvecāku pāris. Par Rēzeknes Vecmāmiņu un Vectētiņu 2015 tika pasludināti Alekseja Tretjaka vecvecāki – Alla un Fjodors Purmaļi.

Lai sagatavotu dalībniekus konkursam, par tērpiem rūpējās ne tikai projekta organizatori, bet arī paši vecāki. Jau konkursa sākumā vecāki tika informēti, ka būs viens izgājiens, kad vecākiem būs jāsagatavo tērps savai mazajai princesei vai princim. Nomināciju par labāko FANTAZY tērpu saņēma Darina Novikova, kas bija Kleopatra, un Toms Bikavnieks, kas uzstājās kā Runcis zābakos.

Projekta vadītāja Kristina Viļuma ļoti lepojas ar to, ka rēzeknieši sevi labi parāda arī starptautiskos konkursos un uz mājām ved godpilni nopelnītos kroņus, nomināciju lentes, kā arī popularizē Rēzeknes vārdu pasaulē. Piemēram, pagājušā gada princese Anastasija Šerkina 2014. gada oktobrī devās uz starptautisko bērnu skaistuma un talantu konkursu Photomodel Universe 2014, kas norisinājās Turcijā, Bodrumā, un ieguva ne tikai uzvaru savā vecuma grupā, bet arī tika atzīta par talantīgāko dalībnieci starp 17 pasaules valstīm, kas piedalījās konkursā. 2014. gadā rēzeknieši starptautiskos bērnu skaistuma un talantu konkursos ieguva sešas pirmās vietas un deviņas nominācijas.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Nominācijas:
Miss Smile 2015 – Rianda Razumovska
Miss Elegance 2015 – Valērija Guļbinska
Miss Fashiom 2015 – Aleksa Mihailova
Miss Lady 2015 – Jana Pavkšto
Mister Gentleman 2015 – Jegors Tarasovs
Miss Actress 2015 – Darina Novikova
Mister Actor 2015 – Viktors Nikitins
Skatītāju Simpātija 2015 starp meitenēm – Sanita Misiņa
Skatītāju Simpātija 2015 starp zēniem – Toms Bikavnieks
Miss Model 2015 – Anastasija Mihailova
Mister Model 2015 – Dmitrijs Jermolajevs
Miss Fotomodel 2015 – Alisa Makarenko
Mister Fotomodel 2015 – Aleksejs Tretjaks
Miss Talent 2015 – Alisa Frolova
Mister Talent 2015 – Ņikita Bogdanovs
Žūrijas simpātija 2015 starp meitenēm – Alisa Makarenko
Žūrijas simpātija 2015 starp zēniem – Aleksejs Tretjaks

Rēzeknes Princese un Princis 2014 – Sanita Misiņa un Ņikita Bogdanovs

Sanita Misiņa šovasar pabeidza Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas trešo klasi. Jau piecus gadus nodarbojas ar sporta dejām SDK Rēzekne. Sanita ir 2012. un 2014. gada Sporta laureāts apbalvojuma ieguvēja. Starptautiskā konkursa Eurojurmala godpilnās 2.vietas ieguvēja. Brīvajā laikā patīk peldēties un vizināties ar tēti uz motocikla. Ļoti mīl savas mazās dvīņu māsiņas un palīdz mammai rūpēties par viņām.

Ņikita Bogdanovs mācās Rēzeknes 1. vidusskolā. Ārpus skolas dejo sporta dejas un nodarbojas ar kungfu. Niks aizraujas ar riteņbraukšanu, biljarda spēli, futbolu, florbolu, kā arī viņam ļoti patīk ceļot.

FOTO

Projektu organizē biedrība Kultūras pasākumu attīstības aģentūra sadarbībā ar pašvaldības aģentūru Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs un pasākumu aģentūru YES. Projekta mērķis ir atrast un parādīt, ka Rēzeknē dzīvo skaisti, talantīgi un aktīvi bērni.

TOP komentāri

  • Sofija taide
    0 0 0

    Sofija taide

    Es esmu neapmierināta ar rēzeknes princesi jo vajadzēja būt Alisai F

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl