FOTO: krāšņā šovā kronēti Mis un Misters Rēzekne 2015

2 komentāri
FOTO: krāšņā šovā kronēti Mis un Misters Rēzekne 2015
Foto: publicitātes

Jau ceturto gadu Rēzeknē tiek nominēts skaistākais un elegantākais pāris, kas ar godu un lepnumu nes titulu visu nākamo gadu, piedaloties pilsētas kultūras pasākumos un starptautiskos konkursos ārzemēs.

Nedēļas nogalē Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē norisinājās projekta Mis un Misters Rēzekne 2015 fināla šovs, kurā par titulu cīnījās 10 dalībnieki: Benatele Fiļippova, Ilze Jonikāne, Valērija Klimanova, Viktorija Diklaba, Zane Novika, Aleksandrs Ivanovs, Aleksandrs Otrašķevičs, Elvijs Kindzulis, Juris Katkovskis un Vadims Vereda.

Koncertzāle bija pārvērtusies par īstu cirka arēnu, kur savas prasmes rādīja ne tikai jau pieredzējušie mākslinieki, bet arī projekta finālisti. Pasākuma vadīšana bija uzticēta Mārim Grigalim. Šova laikā publikai bija iespēja vērot pasaules slavenā iluzionista Mr. Fox maģisko uzstāšanos. Mr. Fox ir Kouvolā notiekošā Somijas čempionāta laureāts, 2013. gadā Maskavas festivālā uzvarējis kategorijā Vispārējā maģija, izcīnījis 1. vietu Latvijas sacīkstēs un neskaitāmos citos konkursos. Priekšnesumus rādīja arī Rīgas cirka mākslinieki, gaisa vingrotāji Duo Silinevich, kas starptautiskajā cirka festivālā GOLDEN KARL ir ieguvuši trešās pakāpes godalgu. Pasākums notika Jeļenas Matules un grupas Crossroad band pavadījumā, bet šova odziņa bija divsejainais klauns vārdā Mawrix (Deniss Tumakovs).

Žūrijas sastāvs bija ļoti daudzveidīgs, lēmuma pieņemšana tika uzticēta deviņiem cilvēkiem, un, jāuzsver, katrs no viņiem ir kompetents savā jomā. Bez pašvaldības iestāžu vadītājiem un ģenerālsponsoriem žūrijas sastāvā bija arī sabiedrībā pazīstamā Mrs. Globe 2012, skaistumkonkursu organizatore Liene Skulme, telekompānijas LNT bijušais radošais direktors un radošās aģentūras Concept grupa īpašnieks Niks Volmārs, kā arī uzņēmējs un modes fotogrāfs Uldis Vilks.

Pēc konkursantu priekšnesumiem un gana ilgas apspriešanās žūrijas priekšsēdētājs – Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs – kopā ar pasaules skaistuma konkursu organizatori Lieni Skulmi paziņoja uzvarētājus. Par Mis Rēzekne 2015 tika kronēta Zane Novika, bet izskatīgākā puiša titulu, kļūstot par Misters Rēzekne 2015, saņēma Juris Katkovskis, par Vice Mis Rēzekne 2015 kļuva Ilze Jonikāne, bet titulu Vice Misters Rēzekne 2015 ieguva Elvijs Kindzulis.

Svarīgi atzīmēt, ka dalībnieki tika vērtēti visa darba procesa laikā – horeogrāfi, deju pasniedzēji, stilisti, fotogrāfi, fitnesa treneri un konkursa organizatori novērtēja dalībnieku attieksmi, punktualitāti, disciplīnu un ieguldīto darbu. Lai izvērtētu, kuri ir šā gada uzvarētāji, tika ņemts vērā visu pedagogu viedoklis, finālistu atzīmes, ko viņi saņēma visa projekta laikā, kā arī, protams, žūrijas lēmums.

FOTO