FOTOKONKURSS: kā tu smejies par savu auto?

Komentāri
FOTOKONKURSS: kā tu smejies par savu auto?
Aculiecinieka foto

Kāds aculiecinieks portālam Skaties.lv iesūtījis pāris foto, kur redzamas automašīnas ar visai interesantu dekorējumu, tāpēc nolēmām rīkot konkursu – Kā tu smejies par savu auto?, lai beigās izveidotu kartotēku ar Latvijā smieklīgākajiem un muļķīgāk “izrotātajiem” spēkratiem.

Kā jau izsenis zināms, Latvija ir labākā valsts pasaulē, un ticam, ka tādi esam arī uz ceļiem, tāpēc nākamreiz, kad dodies ielās, pievērs uzmanību, kas tev brauc garām, iemūžini to un sūti mums līdz 31. jūlijam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas tev jādara?

Turi acis vaļā un fotokameru pie rokas uz Latvijas ceļiem, stāvvietās un garāžās, jo asprātīgu šoferu mūsu valstī netrūkst. Iemūžini bildi ar, tavuprāt, jocīgo auto noformējumu un zemāk pievieno to konkursam, norādot savu vārdu, tālruņa numuru, e-pastu, kā arī īsu aprakstu, kas redzams fotogrāfijā (piemēram, vieta un īss komentārs/domas par redzamo “rotājumu”). Lai labāk saprastu, kas tieši jāmeklē, pēc šīs rindkopas varat apskatīt foto, kādā manierē šim konkursam būtu jānotiek.

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

Foto: Facebook

Foto: Facebook

Kā notiks vērtēšana?

Pēc bildes iesūtīšanas tā būs publiski aplūkojama portālā Skaties.lv šajā pašā rakstā. Cilvēki fotogrāfiju varēs apskatīt un nobalsot. Tā fotogrāfija, kas saņems vislielāko balsu skaitu, uzvarēs konkursā, saņemot pārsteiguma balvu. Atceramies, ka šajā konkursā uzvarētāji būs visi, tāpēc, pats galvenais, gaidīsim pēc iespējas vairāk “izvirtību”, lai varam pēc tam izveidot Latvijas “greznāko” spēkratu kartotēku.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl