FOTO: Ķīnā par hitu kļuvušas sejas peldēšanas maskas

Komentāri
FOTO: Ķīnā par hitu kļuvušas sejas peldēšanas maskas
Foto: SIPA USA/ SCANPIX

Milzu popularitāti Ķīnā iemantojušas sejas maskas, ko valkā pludmalē. Tās domātas, lai izvairītos no kaitīgās saules staru ietekmes un arī no medūzu dzēlieniem.

Ķīniešu sievietes pēdējos gados uzsākušas jaunu modi, valkājot tā dēvēto Facekini jeb bikini, kas ir domāts sejai. Neparastais aksesuārs nopērkams visdažādākajās krāsās, turklāt pieejams arī komplektā ar tērpu visam ķermenim. Maskā iestrādāti caurumi acīm, nāsīm un mutei, un tā ļauj valkātājam izvairīties no saules apdegumu gūšanas, kā arī medūzu dzēlieniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Idejas īpašniece skaidro, ka pirmo šādu masku izgatavoja 2004. gadā, jo viņai to prasīja kāda kliente, taču viņa nekad nebūtu domājusi, ka tas kļūs tik populārs.

Īpatnējais apģērba gabals, kurš Ķīnas veikalos pirmoreiz parādījās pirms aptuveni 10 gadiem, nu līdzās peldkostīmiem par aptuveni diviem eiro ir nopērkams teju visā valstī un kļuvis ļoti iecienīts atpūtnieku vidū pludmalēs. Daļēji tas skaidrojams ar to, ka bāla āda Ķīnā skaitās daudz vēlamāka nekā iesauļota. Bālā āda Ķīnā simbolizē sievišķību un izsmalcinātību, savukārt iesauļota āda saistās ar lauku darbiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl