Komentāri
FOTO: Kimas Kardašjanas aplaupīšana iedvesmo radīt tematisku Halovīna tērpu
EPA

Jau pavisam drīz visā pasaulē tiks svinēts Halovīns. Viens no pieprasītākajiem tērpiem šogad varētu būt balts halāts un aukla roku sasiešanai, lai līdzinātos Kimai Kardašjanai, kad viņa tika aplaupīta Parīzes viesnīcā.

Halovīna svētki 31. oktobra vakarā tiek svinēti teju vai visā pasaulē. Visu svēto dienas priekšvakarā cilvēki pārģērbjas par spokiem, raganām, miroņiem un citiem mošķiem un staigā pa mājām, prasot saldumus. Jautrajās kompānijās pamanāmi arī dažādu pasaulē zināmu noziedznieku tēli un pasaku vai komiksu varoņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iespējams, ka šogad kādā saldumu kārotāju vai tematisko ballīšu dalībnieku pulciņā pamanīsim arī baltā halātā tērptu meiteni melnā parūkā un sasietām rokām. Kāda kompānija, iedvesmojoties no nesen Parīzē notikušā incidenta, kurā savā viesnīcas numurā tika aplaupīta televīzijas realitātes šovu zvaigzne Kima Kardašjana, radījusi tematisku kostīmu. Komplektā ietilpst balts halāts, melna parūka, aukla roku sasiešanai, mutes aizsējs, saulesbrilles un mirguļojošs gredzens.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl