FOTO: kārdinoši augumi un uzbudinoši priekšnesumi – sācies ”Erots 2017” (18+)

1 komentārs
FOTO: kārdinoši augumi un uzbudinoši priekšnesumi – sācies ”Erots 2017” (18+)
Skaties.lv

Šajā nedēļas nogalē Ķīpsalā valda īpašs karstums – tur notiek Baltijā lielākais erotikas festivāls ”Erots 2017”, kas piedāvā draisku un bezrūpīgu izklaidi gan klasiskās erotikas cienītājiem, gan jaunu sajūtu meklētājiem.

Uz vairākām festivālā skatuvēm ar pavedinošiem, pikantiem un karstasinīgiem priekšnesumiem apmeklētājus priecē gan seksdīvas no Tunisijas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas, Vācijas, gan vietējā mēroga mākslinieki – striptīzdejotāji ”MALE Empire NIGHT_out SHOW”.

Šogad pirmo reizi festivāla 19 gadu pastāvēšanas vēsturē baudāms aizraujošs un pikants burleskas šovs, bet uz “Wild” skatuves redzami priekšnesumi un konkursi. Ekstrēmu sajūtu cienītājiem veltīta šovprogramma SM ar ārzemju un pašmāju māksliniekiem.

Savukārt tiem, kuriem patīk ne tikai skatīties, bet arī iesaistīties, iespēja piedalīties dažādos konkursos, tostarp leģendārajos slapjo T-kreklu un šortu konkursos, bet kaismīgākie fani var tikt pie festivāla zvaigžņu autogrāfiem.

Foto

Festivālā iespējams iegādāties arī intīmus suvenīrus – masāžas eļļas, erotisko veļu, rotaļlietas pieaugušajiem, kā arī erotisko literatūru un filmas. Tāpat festivālā var iegūt jaunu tetovējumu vai pīrsingu.

Nekas nav nokavēts, jo erotikas festivāls ”Erots” Ķīpsalā gaisīs arī šodien, 18. februārī. Ieeja no 18 gadu vecuma.

1 komentārs