Komentāri
FOTO: kamēr Salacgrīvā Positivus, filipīnieši uzstāda Ginesa rekordu
Foto: EPA/ LETA

Pagājušajā nedēļas nogalē uzstādīts jauns Ginesa rekords. Filipīnās gandrīz 13 tūkstoši cilvēku piedalījušies deju fitnesa jeb tā dēvētās zumbas nodarbībā.

Zumba ir populāra fitnesa aktivitāte daudzviet pasaulē. Tās pirmsākumi meklējami jau 90. gados, kad to radīja kāda kolumbiešu dejotāja, apvienojot aerobikas vingrinājumus un deju horeogrāfiju.

Filipīnu galvaspilsētā Manilā zumba sasniegusi rekorda cienīgu līmeni – 12 975 cilvēki aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās pusstundu ilgā zumbas nodarbībā. Klātesošie Ginesa rekordu grāmatas pārstāvji uzraudzīja, lai nodarbības dalībnieki patiešām dejotu – un pēc pusstundas viņiem atlika vien konstatēt, ka sasniegts jauns pasaules rekords. Līdzšinējais rekords – 8232 dalībnieki – tika pārspēts ar uzviju.

Īstenot rekorda uzstādīšanu rosināja pilsētas amatpersonas, tādējādi popularizējot veselīgu dzīvesveidu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl