Komentāri
FOTO: Kalnciema kvartālā gatavojas ziemai – aizvadīta Aukstās modes diena
Foto: F64

Nedēļās nogalē Kalnciema kvartāls aicināja uz ikgadējo AUKSTĀS MODES DIENU, kas arī šogad palīdzēja sagatavoties gada aukstākajam laikam, iegādājot siltus, ērtus un kvalitatīvus apģērbus, apavus un aksesuārus.

Šogad savas rudens/ziemas kolekcijas piedāvāja ne tikai Latvijas mākslinieki, dizaineri un amatnieki, bet arī radoši un daudzsološi dizaina pārstāvji no Lietuvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apmeklētājiem jau pazīstamos zīmolus, QooQoo, veikals M50, Woolings, Eduardo Cattus, Tundra Hats, Marbuš, Hebe, Petra.lv, YAYOI un citus, papildinās sezonas jaunumi un īpašie atradumi – kolēģu veikums kaimiņu valstī Lietuvā, kā arī sezonai piemēroti atradumi no vietējiem ražotājiem – lietus mētelīši, ziemas mēteļi, kleitas, lietussargu turētāji un citi jaunumi.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl