Foto: kā stiprie un drosmīgie pievarēja Stipro skrējiena šķēršļu trasi!

0 Komentāru
Foto: kā stiprie un drosmīgie pievarēja Stipro skrējiena šķēršļu trasi!
Foto: LETA

Svētdien, 3. maijā, kinopilsētā Cinevilla notika ikgadējais Stipro skrējiens, kurā savus spēkus pārbaudīja vairāk nekā 4300 stiprinieku. Šis pasākums kļuvis jau par neatņemamu Neatkarības atjaunošanas gadadienas svinēšanas tradīciju, kurā stipri ļaudis ļaujas trakulībām īpašā skrējienā par Latviju.

Visas dienas garumā kinopilsētā Cinevilla valdīja pozitīvs noskaņojums, jo visus dalībniekus vienoja azarts, sporta prieks un gandarījums par paveikto. Skrējēji, kā vienmēr, bija ļoti saliedēti, izpalīdzīgi un visi kā viens sasniedza finiša līniju, neskatoties uz grūtībām, ar kurām bija jāsaskaras trasē, pārvarot šķēršļus un cīnoties ar sevi.

Pirmo reizi šogad dalībnieki sacentās elites un masu grupā, nodalot profesionālus sportistus un Stipro skrējiena entuziastus, kuri piedalās, lai pierādītu sev, ka to spēj. Uzvaras laurus elites grupā plūca Elīna Kārkliņa un Artjoms Rekuņenko, kurš Stipro skrējienā 1. vietu izcīna jau otro gadu pēc kārtas, bet biedrības Stop Drugs četrotne, kuras sastāvā bija daudzkārtējie šā pasākuma uzvarētāji – Jolanta Liepiņa, Agris Brantevics, Kristaps Bērziņš un Maigurs Ozoliņš, bija labākā komandu ieskaitē.

Masu grupā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Laura Skukauska, Zanda Mihailova, Zanda Smikarste. Vīriešu konkurencē stiprākais izrādījās Juris Ziemelis, bet 1.vietu ieguva komanda ar nosaukumu SK Katrīna.

Stipro skrējienā stiprākās pašvaldības titulu izcīnīja Brocēnu novads, Nacionālo Aizsardzības akadēmiju atzina par spēcīgāko starp augstskolām, bet SIA Bestlīzings jau vairākus gadus pēc kārtas ir labākais uzņēmumu konkurencē.

Pieaugušie startēja Stipro skrējienā, bet ģimenes ar bērniem varēja atpūsties, piedaloties Mazo stipro skrējienā. Tajā bērniem ar vecāku palīdzību bijā jātiek pāri stikla kalnam, jālec riepu klasītes, jālien un jāskrien. Finišā visi mazie stiprinieki saņēma godarakstu un dažādus gardumus.

Skaties fotogaleriju, kā stiprie un drosmīgie pievarēja šķēršļu trasi!

0 Komentāru