FOTO: Kā izskatās pasaulē garākā mēle?

Komentāri
FOTO: Kā izskatās pasaulē garākā mēle?
Foto: ekrānšāviņš

4 collas jeb aptuveni 10 centimetri – tieši tik gara ir meitenes vārdā Adriannes Levisas mēle, kas pašlaik neoficiāli tiek uzskatīta par garāko visā pasaulē.

Tā vismaz uzskata pati 18 gadus vecā meitene, kura sociālajos tīklos nopublicējusi bildi ar sevi, un tā strauji guvusi popularitāti interneta plašumos. Levisai nesagādā nekādas problēmas ar mēli aizskart savu degunu, vaigu, elkoni un pat savu aci – apbrīnojami! Pašlaik viņa arī vada pārrunas, lai tiktu ievietota arī Ginesa rekordu grāmatā, lai noskaidrotu, vai viņa spēs pārspēt pašreizējā šā rekorda īpašnieku Niku Stēberlu, kura mēle oficiāli sniedzas pāri 10 centimetriem.

FOTO

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl