Foto: kā izskatās, iespējams, stilīgākā klase Latvijā

7 komentāri
Foto: kā izskatās, iespējams, stilīgākā klase Latvijā
Inga Kauškale

Patiesi radošā un iedvesmojoša gaisotnē jauno mācību gadu uzsākuši kādas Rīgas pamatskolas audzēkņi. Pēc remonta matemātikas klase ieguvusi jaunu vaigu, kas ļauj to ierindot starp stilīgākajām klasēm Latvijā.

“Jauns mācību gads, jaunas emocijas un klase jaunās krāsās,” sociālās saziņas vietnē ”Facebook” priecīgi ziņo Mežciema pamatskolas skolotāja Inga Kauškale. Klases jaunais izskats nešaubīgi sajūsminājis arī pašus 6.a klases skolēnus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mums Mežciema pamatskolā šī vasara bija remontdarbu ievīstīta,” portālam Skaties.lv stāsta skolotāja. Turklāt viss paveikts ar jauniešu vecāku iniciatīvu.

Pašu spēkiem uzstādīta magnētiskā tāfele, veikta apgaismojuma maiņa, sienu krāsojums, grafiti, cauruļu apdruka, izveidots izlietnes skapītis, iegādāti plaukti, nomainīta skolotājas galda virsma u.c.

Klases dizainu veidojusi kāda skolēna mamma Vineta Krīgere. ”Grafiti ietver sevī vārdu ”Math” (matemātika),” akcentē skolotāja.

“Skolēni pārmaiņas uzņēma ar sajūsmu. Atzinīgi vārdi par to, ka ļoti moderna un nedaudz urban stila ieviešana to visu padara interesantāku un skolēniem saistošāku,” atzīst Kauškale.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl