Foto: kā izskatās, iespējams, stilīgākā klase Latvijā

7 komentāri
Foto: kā izskatās, iespējams, stilīgākā klase Latvijā
Inga Kauškale

Patiesi radošā un iedvesmojoša gaisotnē jauno mācību gadu uzsākuši kādas Rīgas pamatskolas audzēkņi. Pēc remonta matemātikas klase ieguvusi jaunu vaigu, kas ļauj to ierindot starp stilīgākajām klasēm Latvijā.

“Jauns mācību gads, jaunas emocijas un klase jaunās krāsās,” sociālās saziņas vietnē ”Facebook” priecīgi ziņo Mežciema pamatskolas skolotāja Inga Kauškale. Klases jaunais izskats nešaubīgi sajūsminājis arī pašus 6.a klases skolēnus.

”Mums Mežciema pamatskolā šī vasara bija remontdarbu ievīstīta,” portālam Skaties.lv stāsta skolotāja. Turklāt viss paveikts ar jauniešu vecāku iniciatīvu.

Pašu spēkiem uzstādīta magnētiskā tāfele, veikta apgaismojuma maiņa, sienu krāsojums, grafiti, cauruļu apdruka, izveidots izlietnes skapītis, iegādāti plaukti, nomainīta skolotājas galda virsma u.c.

Klases dizainu veidojusi kāda skolēna mamma Vineta Krīgere. ”Grafiti ietver sevī vārdu ”Math” (matemātika),” akcentē skolotāja.

“Skolēni pārmaiņas uzņēma ar sajūsmu. Atzinīgi vārdi par to, ka ļoti moderna un nedaudz urban stila ieviešana to visu padara interesantāku un skolēniem saistošāku,” atzīst Kauškale.

7 komentāri