7 komentāri

Jēkabpils iecienītajā ballīšu vietā naktsklubā ”Luiize” pagājušas brīvdienās tika aizvadīta viena no skaļākajām ballītēm kluba vēsturē.

”Šī gada tūre turpina savu uzvaras gājienu Latvijas klubos. Lai arī lēnām tuvojamies lielajam noslēgumam, kas šogad aprīļa izskaņā notiks Cēsis, mēs turpinām ”krāt” pozitīvas atsauksmes, cilvēku smaidus un laba vēlējumus,” gandarīts ir tūres vaininieks dīdžejs [Ex] da Bass.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Party Service On Tour 2017” septītajā pasākumā par mūziku un līksmību kopā ar ”tūres bosu” [Ex] da Bass gādāja dīdžejs MBerg un vīdžejs Kosmoss.

Foto: ballīte Jēkabpilī

Skaļāko ballīšu tūre šonedēļ dosies uz Ziemeļvidzemi – sestdien, 18. martā, deju mūzikas cienītāji aicināti uz Limbažu novada Pāles klubu ”Province”.

25 Latvijas labākie klubi ballīšu eksperta vērtējumā

”Līdz šim visi pasākumi bijuši labi apmeklēti, un man nav šaubu, ka arī ballīte Pālē būs viena no trakākajiem tūres un arī kluba vēsturē,” pauž [Ex] da Bass.

Pasākumā uzstāsies arī Rīgas kluba ”Kaļķu vārti” rezidents MBerg, kā arī pirmais LED saksofonists Latvijā – Sergey Boytsov.

Pasākuma sākums – plkst.22:00. Ieejas maksa: līdz plkst.00:00 – 5 eiro, pēc pusnakts – 6 eiro.

Video: šonedēļ ballīte notiks Pālē

Publicitātes attēls

TOP komentāri

 • Marija
  +5 +5 0

  Marija

  Visur tas balinātais [Ex] da Bass. Vai tad Latvijā citu dīdžeju nav?!
 • he
 • Monks
  +2 +2 0

  Monks

  Tāpēc, ka Tu nelieto balinātāju un neesi pats sevi pasludinājis par pasaules labāko dīdžeju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl