FOTO: kā 7. maija SuperBingo laimēja 4000 eiro?

Komentāri
FOTO: kā 7. maija SuperBingo laimēja 4000 eiro?
facebook.com/LatvijasLoto/

Kā katru svētdienu, arī vakardiena nebija izņēmums, un kanāla TV3 skatītājiem plkst. 10.00 no rīta bija iespēja vērot jau kārtējo Latvijas Loto spēles SuperBingo izlozi, kurā kāds laimīgais tika pie paprāvas naudas summas. 

Pagājušās nedēļas nogales SuperBingo TV šovā laimestu kopsumma bija 33 592 eiro un pie laimestiem tika 3520 SuperBingo spēlētāju. Laimētāju vidū arī SIA Narvesen Baltija (Rīgā, Kokneses prospektā 26a) iegādātas kvīts īpašnieks, kurš laimēja Bingo, kopumā saņemot 4274,45 eiro. Attēlos redzamas TV spēles vadītājas Krista Pesecka un Ligita Mieze, kā arī spēles dalībnieki, kuri mājās devās ar dažādām naudas summām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl