2 komentāri
FOTO: Jelgavā tapis vērienīgs smilšu skulptūru “teātris”
Publicitātes foto

Sestdien, 10. jūnijā, Pasta ielā, Jelgavā, vārtus vērs 11. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls ”Summer Signs”. Dienu pirms smilšu skulptūras apskatāmas plašākai publikai, noskaidroti festivāla laureāti.

Šogad festivāls Jelgavā vienkopus pulcē 17 profesionālus tēlniekus no Latvijas, Lietuvas, Bulgārijas, Portugāles, Francijas un Krievijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Festivāla tēma veltīta teātrim, ko mākslinieki savos darbos atklāj dažādās interpretācijās. Skulptūru tapšanai kopumā tika izmantots vairāk nekā 1000 tonnas smilšu.

Foto: lūk, kas notiek ar 1000 tonnām smilšu!

Piektdien, 9. jūnijā, festivāla mākslinieku apbalvošanā tika paziņoti 11. Starptautiskā Smilšu skulptūru festivāla ”Summer Signs” laureāti. Pirmo vietu ieguva lietuviešu mākslinieks Martinas Gaubas ar darbu ”Draudzība”, otro vietu – latviešu mākslinieks Kārlis Īle ar darbu ”Vientuļā lelle”, bet trešo vietu izcīnīja Aleksandrs Skarednovs no Krievijas ar darbu ”Aktrise”.

Žūrija darbus vērtēja pēc vairākiem kritērijiem: tehniskā izpildījuma, mākslinieciskās izpausmes, tēmas atspoguļojuma un kreativitātes.

Foto: kā top vērienīgās smilšu skulptūras

Smilšu skulptūru parks apmeklētājiem būs atvērts 10. jūnijā no pulksten 10 līdz 24 un 11. jūnijā no pulksten 10 līdz 23. Paralēli gaidāma arī kultūras un izklaides programmu visai ģimenei – notiks izrādes bērniem, rotaļas un radošās darbnīcas, uzstāsies grupas ”Tumsa”, ”Triana Park”, ”Opus Pro”, Ivo Fomins, Normunds Rutulis un citi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl