FOTO: jau vismaz gadu te krājas rotaļlietas. Šoferi ievērojuši noslēpumainu koku Ventspils šosejas malā

58 komentāri
FOTO: jau vismaz gadu te krājas rotaļlietas. Šoferi ievērojuši noslēpumainu koku Ventspils šosejas malā
Foto: Sabīne Zvirbule/ Skaties.lv

Ļaudis, kuri regulāri mēdz braukt no Rīgas un Ventspili, pamanījuši, ka šosejas malā netālu no pagrieziena uz Ķemeriem, atrodas kāds neparasts koks. Uz lielā, nolūzušā stumbra jau vairāk nekā gadu gulst mīkstās rotaļlietas, nu jau to sakrājies vairāki desmiti.

Par neparasto koku Skaties.lv informēja lasītājs Mārtiņš Eglītis, kurš ceļu no Rīgas uz Ventspili mēro ik nedēļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas koks atrodas šosejas Rīga-Ventspils malā netālu no pagrieziena uz Ķemeriem. Ievēroju to jau pagājušajā vasarā, šķiet, ka tad uz tā sēdēja viens liels brūns rotaļu lācis,” Skaties.lv stāsta Mārtiņš.

Regulāri braucot garām, viņš ievērojis, ka rotaļlietu skaits pieaug teju ik nedēļas, kas esot visai īpatnēji, jo tuvumā nav ne māju, ne veikalu – tikai lielceļš.

“Laika gaitā novēroju, ka rotaļlietu pamazām kļūst vairāk un vairāk, nu jau to ir ļoti daudz. Īsti nezinu, kā tās tur nonāk, jo tuvumā vismaz šķietami nav nedz māju nedz cilvēku, tikai lielceļš. Visnotaļ interesanti,” brīnās Mārtiņš.

Foto

TOP komentāri

 • Kate
 • Ineta J.
  +16 +14 -2

  Ineta J.

  Tie ir aizbēgušie rotaļu lācīši u.c. zvēriņi no nepaklausīgiem bērniem, kuri nevīžo sakārtot savas mantas :)
 • xx
  +13 +13 0

  xx

  Redzēju, ka jaunieši tur kārto mantiņas! Man liekas, ka vienkārši skaists, nolauzts koks, kāpēc gan nesasēdināt zvēriņus? Tāpat kā Sabilē lupatu lelles! :) Lai ir, kur aci uzmest braucot! Mežā_- zvēriņi!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl