Komentāri
FOTO: iestigšana purvā un nakšņošana vilciena vagonā. Entuziastiski jaunieši apceļo Latvijas robežu
Foto: Facebook.com/LaBrigado hiking Latvian border

Kāds entuziasma pils jauniešu pulciņš apņēmies kājām apiet apkārt Latvijai pa tās robežu. Kā viņiem veicas? Skaties!

”Studiju laikā sapazināmies un sākām kopīgi pavadīt laiku. Lielākā daļa no mums kopā dejoja TDA Vektors. Kad studijas beidzām, katrs aizgāja savā virzienā, tāpēc meklējām kādu jēdzīgu iemeslu, lai regulāri satiktos. Bija svarīgs arī ambiciozs mērķis,” intervijā portālam Skaties.lv atklāj paši idejas autori. ”Tā nu pie viena alus kausa radās doma apiet ar kājām visai Latvijai. Pēc pirmās reizes, kad izbaudījām pirmos pārbaudījumus un priekus, sapratām, ka vēlamies tradīciju turpināt.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāti, ko tad galvenokārt var redzēt Latvijas robežas apkārtne, jaunieši neslēpj, ka tie lielākoties ir meži, pļavas, ezeri un upes.

”Lielākie piedzīvojumi saistīti ar nomaldīšanos dziļos mežos, kur nevar dabūt GPS, vai iestrēgšana neparedzētos purvos, no kuriem sausiem lauka tikt nav iespējams. Tādos gadījumos labi parādās komandas gars, kad viens otram palīdz un atbalsta,” piedzīvotajā dalās entuziasti.

”Krievijas robeža ir viskolorītākā. Pārsteidz gan pamestās viensētas un sarunas ar veciem cilvēkiem, gan pārsteidzoši sakopti lauki un attīstītas lauku saimniecības. Aiz Krievijas robežas gan visu laiku tikai meži”

Piedzīvojumi arī bijuši, paliekot pa nakti Igaunijas pusē: ”Mums piedāvāja palikt pa nakti vecā, vēsturiskā vilciena vagonā…”

FOTO

Lasi vēl