Foto: ieskats Baibas Prindules-Rences grāmatas līksmajos atvēršanas svētkos

1 komentārs
Foto: ieskats Baibas Prindules-Rences grāmatas līksmajos atvēršanas svētkos
PUBLICITĀTES FOTO

Ar līksmu ballīti Tallinas ielas kvartālā koncertzālē ”Tu jau zini kur” nosvinēta Baibas Prindules-Rences grāmatas ”Svinam” atvēršana. Skaties.lv piedāvā ieskatīties grāmatas atvēršanas svētkos un uzzināt, kas tad būs baudāms izdevumā.

Baiba Prindule-Rence ir viena no Latvijas atpazīstamākajām kāzu, pasākumu un vides dekoratorēm. Grāmatā ”Svinam” viņa apkopojusi 38 stāstus par skaistu dzīves svinēšanu.

Grāmata ir par iedvesmu un padomiem, kā padarīt skaistus svētkus tikai pašiem sev vai visai plašajai radu un draugu saimei, sanākot uz vasaras svētkiem pagalmā. Un, kā liecina attēli no pasākuma, arī grāmatas atvēršanas svētki bijusi īsta dzīves svinēšana.

Grāmatu veido stāsti, kas īpaši aizķērušies atmiņā Baibai, darbojoties šajā nozarē, tomēr lielākā daļa svētku radīti īpaši šai grāmatai, domājot par jaunākajām tendencēm un aktualitātēm dekorāciju un vides dizaina pasaulē.

Grāmatu īpašu padara arī tas, ka vairāk nekā 1000 dažādās fotogrāfijas, kas visas atrodas grāmatas lappusēs,
fotografējusi Linda Lauva – viena no pieprasītākajām un pasaulē atpazīstamākajām Latvijas kāzu fotogrāfēm.

Par grāmatu Baiba pati stāsta: ”Ideja par grāmatu esmu lolojusi vairākus gadus – katru reizi, kad esmu kādā grāmatu veikalā Latvijā vai ārzemēs un pārskatu šī žanra grāmatas, domāju – mēs arī tā varam, mēs Latvijā novērtējam skaistas lietas un idejas.

Šajā nozarē vispār esam tālu priekšā lielākajai daļai pasaules, jo latvieši māk svinēt un grib to darīt skaisti. Es vēlos cilvēkus iedvesmot to darīt vēl labāk, vēl interesantāk un radošāk, pat pašu grāmatu esam radījuši kā dizaina priekšmetu ar īpašu vāku un dizaina papīru.”