VIDEO: Iedvesmojoši! Fitnesa pasaules Robins Huds

0 Komentāru
VIDEO: Iedvesmojoši! Fitnesa pasaules Robins Huds
Vimeo @Daniel Robinson

Dzīve Danielu Robinsonu nav lutinājusi – viņš uzauga patversmē un līdz 30 gadu vecumam sitās pa dzīvi kā mācēdams. Tagad viņš iedvesmo simtus, vadot fitnesa nodarbības Ņujorkas ielās.

Daniels Robinsons piedzima Ņujorkā un uzauga, mētājoties no vienas aizbildņu ģimenes pie otras, līdz nokļuva patversmē. Uzsākot patstāvīgu dzīvi, lai nopelnītu iztiku, pa dienu viņš strādāja par apsargu veikalos, bet vakaros un naktīs kā miesassargs pavadīja draugu bagātos draugus uz naktsklubiem un ballītēm. Un tad kādu dienu pirms desmit gadiem viss mainījās – kādā Bronksas frizētavā viņš satika slavenību treneri Donovanu Grīnu, kurš, novērtējis Robinsona labo sportisko formu, uzaicināja viņu kļūt par personīgo treneri savā sporta klubā Dienvidbronksā. Ne mirkli nešauboties, Daniels piekrita.

”Tas bija ļoti vilinošs piedāvājums,” viņš atceras. ”Ne tikai no finansiālā viedokļa, bet arī tāpēc, ka tā bija mana iespēja kaut ko dot savai dzimtajai apkaimei – glābt dzīvības un mācīt par fitnesu un veselīgu ēšanu. Daudzi cilvēki šeit mirst no pārmērīgas aptaukošanās, bet par šo nelaimi nerunā tik daudz, cik par vēzi vai AIDS – uz to man norādīja Donovans Grīns.”

Vimeo @Daniel Robinson

Vimeo @Daniel Robinson

Robinsons ieguva personīgā fitnesa trenera sertifikātu un Grīna sporta klubā sāka vadīt individuālos treniņus tuvējās apkaimes iedzīvotājiem. Kad Grīns savu sporta klubu aizvēra, Robinsons sāka vadīt nodarbības vairākos citos Ņujorkas fitnesa klubos. Tomēr, atceroties savu agrāko dzīvi Bronksā, kas nebija rozēm kaisīta, viņš nolēma fitnesu un veselīgu dzīvesveidu popularizēt Ņujorkas ielās, demonstrējot vingrošanas iespējas, kādas tās sniedz.

Šie treniņi Robinsona vadībā viņa klientiem izmaksā krietni lētāk, nekā tas būtu, apmeklējot sporta klubu, kas, savukārt, iedvesmo arvien vairāk un vairāk mazāk turīgus un mazāk dzīves lutinātus ļaudis pievērsties fitnesam un veselīgam dzīvesveidam.

Foto

Video: Fitnesa treniņš Taimskvērā

0 Komentāru