Komentāri
FOTO: fanu atbalstīti Opus Pro sniedz savu jubilejas koncertu
Foto: LETA

20. maijā pašmāju roka leģendas Opus Pro Rīgas Kongresu namā sniedza savu 30 gadu jubilejas koncertu, kurā piedalījās arī dažādas Latvijas mūzikas zvaigznes, lai izpildītu grupas lielākos hitus sanākušajiem skatītājiem.

Grupas faniem bija ne tikai iespēja noklausīties, ko mūziķi par šiem gadiem sastrādājuši, bet pēc koncerta arī dabūt leģendu autogrāfus, kā arī parunāties un nofotografēties kopā ar viņiem. Uzstāšanās laikā skatītāji vairākkārt cēlās kājās, paužot savu sajūsmu par dzirdēto. Piektdienas vakarā sanākušie varēja klausīties visu grupas Opus Pro zelta izlasi Rozā lietus, Es un tu u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl