FOTO: Ērenpreisa jaunie pilsētas zvirbuļi

Pievienot komentāru
FOTO: Ērenpreisa jaunie pilsētas zvirbuļi
Publicitātes foto

Latvijas velosipēdu ražotājs Ērenpreiss, šovasar atklājot jaunu velosalonu un prezentējot savus jaunos velosipēdu modeļus, izveidojis krāšņu publicitātes video un aktīvi attīsta velosipēdu eksportu uz ārvalstīm.

”Esam radījuši fantastisku video, kur galvenajās lomās ir mūsu jaunie Ērenpreiss pilsētas zvirbuļi jeb Sparrow velosipēdi, kuri jau lido Rīgas ielās un ir aizceļojuši uz Vāciju, Zviedriju un Lielbritāniju,” stāsta Ērenpreiss vadītājs Toms Ērenpreiss.

FOTO

Ērenpreiss izveidotais video uzbur ainu pilsētā, iespējams Rīgā, kur satiekas divi moderni, jauni pilsētnieki uz velosipēdiem, urbānā, mistiskā noskaņā atklājas velosipēdu tehniskās īpašības un iespējas, un velosipēda vizuālā pievilcība.
Video tapšanā iesaistīti vairāki Latvijas filmu profesionāļi – režisors Reinis Spaile, operators Jānis Jurkovskis, tā tapšanas izmaksas Ērenpreiss vadītājs Toms Ērenpreiss nevēlas izpaust, tik vien bilst: ”Baudiet! Esam priecīgi lepni par izdevušos mūsu velo klipu!”

VIDEO

 

Jaunais video izplatījies interneta sociālos tīklos, un to paredzēts arī izmantot publicitātes nolūkos ārvalstu tirgus apgūšanā un ”iekārdināšanā”, Ērenpreiss velosipēdu popularizēšanā, tā piemēram, šā gada augustā Ērenpreiss piedalīsies Eiropas lielākajā velo izstādē ”Eurobike” Vācijā, Frīdrihshāfenē, kur tiks prezentēti gan ”zvirbuļi”, gan esošā kolekcija.
”Ērenpreiss velosipēdus īpaši ir iemīļojuši Eiropā, taču jau ar pagājušā gada rudenī Latvijā prezentēto kolekcijas papildinājumu – Sparrow velosipēdu piedāvājam jau plašāku klāstu un plānojam iet tālāk – ir izrādīta interese no Āzijas un ASV. Pašlaik ļoti aktīvi strādājam,” stāsta uzņēmuma vadītājs Toms Ērenpreiss.
Jaunās kolekcijas velosipēdu ražošanā Ērenpreiss piesaistījis fonda ”ZGI Capital” investīcijas.

”Jaunos zvirbuļus” Ērenpreiss aicina un piedāvā apskatīt, izmēģināt un iegādāties mājīgā kafijas smaržas atmosfērā savā jaunajā velosalonā Tērbatas ielā, Rīgā, kas savas durvis vēris vasaras sākumā.