Komentāri
FOTO: Dzintars Čīča – no puisēna ar eņģeļa balsi par poliglotu un TV šovu zvaigzni!
Foto: Code 93002/Scanpix

Viņa ceļš uz Latvijas mūzikas skatuvi sākās jau tālajā 2003. gadā, kad uz Kopenhāgenu pirmo reizi Latviju pārstāvēt tika aizsūtīts puisēns no Sabiles ar eņģeļa balsi. Kādu laiku Dzintars Čīča bija nozudis no apkārtējo acīm, cenšoties savus spēkus izmēģināt ārzemēs, bet nu ir atpakaļ ar jaunu sparu, turklāt ar lielu joni – katru svētdienu viņu varam redzēt pārvērtību šovā Izklausies redzēts, kā arī koncertējam ar savu soloprogrammu Likteņlīnijas.

Kopš brīža, kad pirmo reizi plašāka sabiedrība Dz. Čīču redzēja dziedam uz skatuves, pagājis vairāk nekā 13 gadu, un loģiski, ka viņš piedzīvojis lielas izmaiņas izskatā, jo tolaik vēl bija tikai mazs puisēns, kurš aizsūtīts pārstāvēt Latviju. Toreiz viņam izdevās izcīnīt 9. vietu, un kopš tā laika viņa ceļš uz zvaigznēm tikai sākās. Esam viņu redzējuši gan dziedāšanas šovos, gan vairākos pasākumos, kas saistīti ar mūziku, kur viņš bijis viens no galvenajiem kadriem. Tagad katru svētdienu varam viņu redzēt dziesmu un pārvērtību šovā Izklausies redzēts, bet kas būs tālāk, to radīs laiks!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl