Komentāri
FOTO: Drāke un iedvesmojošās vecmāmiņas līksmo šikā cepuru ballē
Privātais arhīvs

Konkursa Vecmāmiņa 2016 dalībnieces Elitas Drākes vadībā atkal veltījušas nedēļas nogali, lai darītu sevi un Latviju labākus. Kompānija viesojusies Tērvetē, bet pēc tam iepriecinājusi bērnu centra mazos.

“Pasākuma pirmajā daļā mēs ar vecmāmiņām sēdāmies Smart markas automašīnās, lai visas kopā kolonnā brauktu līdz Tērvetei. 22 mašīnu kolonna – tas bija iespaidīgs skats,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Drāke.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tērvetē konkursantes ciemojušās rūķu mājā pie rūķu mammas bet pēc tam visas kopā devušās uz Dobeli, kur noticis svinīgs tējas pasākums ar cepurēm – īsta uzņemšana pie baroneses.

“Mūs uzņēma vietējā Šarlote,” par piedzīvojumu stāsta vecmāmiņu konkursa organizatore. Tējas pēcpusdiena ieturēta īstā lēdiju stilā – ar elegantām cepurēm un sveču gaismā.

“Dienu noslēdzām ar labdarības pasākumu – braucām uz bērnu centru. Aizvedām bērniem higiēnas preces, apavus, cienastu. Lieliski pavadījām laiku un iepriecinājām arī bērnus – šī bija kārtējā lieliski izdevusies vecmāmiņu aktivitāte,” gandarīta Drāke.

FOTO: vecmāmiņu jaunākie piedzīvojumi

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl