4 komentāri
FOTO: Drāke jau mēnešiem dzīvo bez elektrības; viņa dodas uz Grieķiju saņemt mūka svētību, lai izturētu
Privātais arhīvs

Ezotērikas speciālistei un vecmāmiņu konkursa organizatorei Elitai Drākei pēdējos mēnešos nudien nav gājis viegli – viņa cīnās ar apsaimniekotāju, kurš mēģinot Drāki izlikt no dzīvokļa un atslēdzis elektrības padevi. Taču Drāke nesalūst – viņa devusies īpašā svētceļojumā uz Grieķiju, lai gūtu spēku izturēt.

“Grieķija ir labi zināma ar savu agrīnās kristietības vēsturi. Septembra izskaņā devos uz Grieķiju, lai izpētītu šo stāstu. Mana ceļojuma programmā bija arī Meteori – kristiešu populārā svētceļojuma vieta,” sarunā ar Skaties.lv atklāj Drāke.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopā ar viņu svētceļojumā devās desmitgadīgais Kārlis Zariņš, kuram pēc šī ceļojuma bija jāpiedalās konkursā Little Miss & Mister World, ar tēti. Visus vienoja mērķis veikt īpašus svētos rituālus, iepazīties ar ikonām un gūt svētu enerģiju tālākiem darbiem.

Viss izdevies izcili – Drāke ar draugiem ne tikai apmeklējusi spēcīgākos 24 klosterus, kas atrodas kalna galā, bet arī saņēmusi īpašu svētību no mūka vīriešu klosterī.

FOTO

“Tā kā es joprojām dzīvoju bez elektrības, uzskatu, ka man tika dota svētība to visu izturēt. Tas bija svētceļojums, ne ekskursija, un tam es ļoti gatavojos – biju sagatavojusi garus svārkus un cita veida apģērbu, kas nepieciešams klostera apmeklējumam.

Es jutos apgaismota. Iespaidi bija ļoti spēcīgi – es pat sāku pieļaut iespēju, ka pati iepriekšējā dzīvē esmu bijusi mūks. Arī Kārlim kā bērnam iespaidi bija ļoti spēcīgi. Viņš visam piegāja tikpat nopietni kā mēs, pieaugušie, nolika sveces,” iespaidos dalās ezotērikas eksperte.

Pēc apgaismošanas klosterī kompānija relaksējusies, izbaudot grieķu virtuvi, klausoties sirtaki ritmos, un ar pāri palikušo pusdienu maizīti pilsētas centrā pabarojot vārnas.

“Nemetām maizīti ārā, labāk pabarojām vārnas. Tas bija loģisks turpinājums visam,” iedvesmota jūtas Drāke, kurai nu priekšā vecmāmiņu konkursa organizēšana.

TOP komentāri

 • Anda
  +4 +3 -1

  Anda

  Klusē, ja nezini visu stāstu! Iet runa par dzīvokļa īpašnieku, kurš, atslēdzot elektrību, grib izlikt no dzīvokļa. Drāke malacis, ka nepadodas.
 • Inta
  +2 +2 0

  Inta

  Ja jau godprātīgi tiek maksāta īre , tad saimniekam nav tiesības atslēgt elektrību. Drāke taču var viņu sūdzēt tiesā ?! Ceļojums , protams, ir ok., taču speciāli uz Grieķiju, lai saņemtu svētību no mūka???
 • ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl