Foto: desmitiem ģimeņu no visas Latvijas cierē uz stila pārvērtībām Aleksandra Pavlova vadībā

1 komentārs
Foto: desmitiem ģimeņu no visas Latvijas cierē uz stila pārvērtībām Aleksandra Pavlova vadībā
Mārtiņš Stepanovičs

Gaidot festivālu ”Ģimenes svētki”, tirdzniecības centrā ”Spice” trešdienas, 5. septembra, vakarā pulcējās vairāki desmiti Latvijas ģimeņu, lai piedalītos ģimeņu stila pārvērtību atlases pasākumā.

Ģimeņu pārvērtībām, kuras vadīs viens no elitārākajiem Latvijas modes dizaineriem un šova “Gatava pārvērtībām” modes eksperts Aleksandrs Pavlovs, kopumā pieteicās 32 ģimenes. Taču pārvērtības viņa vadībā būs lemts piedzīvot tikai divām Latvijas ģimenēm, kuras festivāla ”Ģimenes svētki” laikā ļausies izmaiņām kā frizūrās, tā grimā un apģērbā.

”Ģimenes svētku” organizatori norāda, ka izvēle nav viegla, jo katra ģimene ar kaut ko izcēlusies un palikusi atmiņā. Atlasē mirdzēja ģimenes, kuras bija saskaņojušas apģērba krāsas, citas pasākumā pavadīja visas trīs stundas, atbalstot konkurentus, kāds bija atprasījies no darba vietas pirms darba laika beigām, savukārt kāda kupla ģimene bija mērojusi tālāku ceļu, uz atlasi Rīgā ierodoties no Daugavpils.

Ģimeņu stila pārmaiņu atlases pasākumu vadīja atraktīvais un sirsnīgais Kozmens (Mārtiņš Kozlovskis), kurš kā vadītājs būs sastopams arī festivālā ‘’Ģimenes svētki’’ 15. septembrī Lucavsalā.

”Latvija ir stipro ģimeņu zeme! Šobrīd tas ir sapnis, jo līdz šim statistika rādīja pretēju rezultātu. Latvija šķirto laulību skaita ziņā Eiropas Savienībā uzrāda vienus no sliktākajiem rādītājiem. Savukārt, pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, Latvijā 2017. gadā tika šķirtas 5 943 laulības, kas ir par 21% vairāk nekā 2010. gadā, kad vēl nevarēja šķirt laulību pie notāra.

Bet es ticu, ka kopā mēs varam situāciju mainīt! Tāpēc ir radusies ideja par festivālu “Ģimenes svētki”, lai jautrā svētku gaisotnē stiprinātu un godinātu ģimenes vērtības. Es vēlos, lai mūsu bērniem un mazbērniem ģimene ir vērtība, mīlestības oāze un drošības avots. Ikviens ir aicināts ieguldīties savas zemes labklājībā, 15. septembrī apmeklējot festivālu,” aicina ”Ģimenes svētku” idejas autore Anna Jankelāne.

Pasākuma programmā gaidāms plašs lekciju un nodarbību klāsts, ģimenes labklājības un laimes vairošanai un uzturēšanai, kā arī bagātīga izklaidējošā programma ar spēlēm, pārsteigumiem, konkursiem un muzikāliem priekšnesumiem.

Pasākumu atbalsta un tajā piedalīsies arī sabiedrībā zināmas personas. Daļa no viņiem festivālam jau ir sagatavojuši video sveicienus, kuros dalās ar savas ģimenes laimes formulām. Normunda Rutuļa, Kaspara Zlidņa, māsu Šomašu un citu ģimeņu laimes formulas var noskatīties festivāla ”Youtube” kanālā.

Papildus jau minētajām personām festivālā varēs baudīt Mika Dukura, Normunda Pauniņa un citu mūziķu priekšnesumus.