FOTO: decembra, iespējams, skaistākais saulriets pār Rīgu

1 komentārs
FOTO: decembra, iespējams, skaistākais saulriets pār Rīgu
FOTO: decembra, iespējams, skaistākais saulriets pār Rīgu

Pirmdienas darba dienas noslēgumā, ap pulksten 15.40, mūsu galvaspilsētas iedzīvotāji varēja būt liecinieki neticami skaistam saulrietam, kuru nebija iespējams neievērot.

Debesis bija sarkanas, kas vēl vairāk izdaiļoja šo dienu, kad netipiski decembrim saules stari ne brīdi nepameta Rīgas ielas. Šo skaisto dabas parādību varēja vērot aptuveni pusstundu, līdz dienu oficiāli nomainīja vakars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Bet tiem, kas kaut kādu iemeslu dēļ šovakar palaida garām šo skaistumu, iesakām nebēdāt, jo Rīgā bieži vien vērojamas debesis, kuras ir “aizdegušās”. Lūk, neliels ieskats pēdējo gadu skaistākajos mūsu galvaspilsētas saulrietos.

Foto

TOP komentāri

  • vai
    0 0 0

    vai

    un pāri Garciemam melni lieli makoņi vēlās pāri it kāds būtu riepas svilinajis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl