FOTO: dāmas izmanto priekšrocības noskatīties filmu Bridžitas Džounsas mazulis pirms pirmizrādes

0 Komentāru
FOTO: dāmas izmanto priekšrocības noskatīties filmu Bridžitas Džounsas mazulis pirms pirmizrādes
Publicitātes foto

Vienu no gada gaidītākajām filmām – Bridžitas Džounsas mazulis – Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt piektdien, 15. septembrī, bet vakar notika īpaša šīs filmas “pirmspirmizrāde”.

Īpašo filmas Bridžitas Džounsas mazulis seansu pirms filmas pirmizrādes Latvijā pasākuma Dāmām priekšroka ietvaros vakar kino Citadele apmeklēja ļoti plašs Bridžitas fanu pulks – uz dāmām domāto seansu ieradās simtiem daiļā dzimuma pārstāves un arī daži kungi.

Pirms filmas varēja iemalkot šampanieti vai Rīgas melno balzamu, kā arī panašķēties ar šokolādes konfektēm, bet par dāmu un viņu pavadoņu labsajūtu un bezrūpīgu vakara gaisotni rūpējās atraktīvā Baiba Sipeniece-Gavare.

Filmas oficiālā pirmizrāde notika 5. septembrī Londonā. Galvenajā lomā pēc vairāku gadu nozušanas no kino ekrāniem ir atgriezusies Renē Zelvēgere. Tāpat nemainīgi Marka Dārsija lomā redzēsim Kolinu Fērtu. Neredzēsim Hjū Grāntu, kurš izlēma jaunākajā Bridžitas Džounsas filmā vairs nepiedalīties, bet aktieru sastāvam pievienojies seriāla Grejas anatomija zvaigzne Patriks Dempsijs. Filma jau saņēmusi pozitīvas kino kritiķu atsauksmes.

Foto: Bridžitas Džounsas mazulis – īpašais seanss tikai dāmām

0 Komentāru