4 komentāri
FOTO: “Coyote Fly” izlaidis nerātnu Ziemassvētku kartīšu sēriju
Publicitātes foto

Par jauku “Coyote Fly” tradīciju kļuvusi Ziemassvētku fotosesija, kad kopā ar naktskluba darbiniecēm tiek realizēti interesanti projekti. Šogad daiļās kluba meitenes ļāvušās draiskai fotosesijai, kuras rezultāts pārvērsts nerātnās pastkartītēs.

“Šogad, moderno tehnoloģiju laikmetā, vēlējamies atgriezties pie savulaik tik noturīgām vērtībām kā vēstuļu un pastkaršu rakstīšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ radījām īpašas pastkartes, kuras ikviens interesents līdz pat gada beigām varēs nosūtīt saviem draugiem bez maksas, iemetot pastkarti turpat uz vietas klubā sagatavotā pastkastē,” stāsta kluba “Coyote Fly” mārketinga komunikāciju vadītāja Kristīne Dombrovska.

Pastkartītes papildinātas ar nerātniem uzrakstiem, piemēram, “Man patīk tavas bumbas”.

Foto: draiskās kartītes

Pirms mēneša viens no Rīgas populārākajiem naktsklubiem ar iespaidīgu pasākumu programmu svinēja desmito dzimšanas dienu. Spilgtākos mirkļus no trīs dienu ballītes novērtē galerijā!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl