Komentāri
FOTO: brazīliešu mākslinieks parastu cilvēku fotogrāfijas pārveido smieklīgās ilustrācijās
Foto: facebook.com/ArchiDesiign

Viņu sauc Hulio Sezars (Julio Cesar), un šī dienvidamerikāņa lielākais talants ir darbības ar zīmuli, pārveidojot esošo par vēl interesantāku tam, kas skatās. Šajā gadījumā tās ir vienkārši parastas fotogrāfijas, kuras, visticamāk, viņš atradis internetā, un ar savu prasmi tās tiek pārvērstas par ļoti skaistām karikatūrām un ilustrācijām.

Maza meitenīte pie friziera, vīrieša portreta foto, aziāte miglā un daudz kas cits – to visu šis vīrs ir atradis un pārveidojis interesantā un dažbrīd varbūt pat mazliet jocīgā manierē. Viņam tas padodas tik labi, ka varētu domāt, ka šis cilvēks ikdienā strādā par animācijas filmu zīmētāju. Būtu interesanti uzzināt, vai kāds no šiem attēlu varoņiem ir kādreiz mākslinieku atradis un uzrunājis pateicībā par viņa padarīto darbu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl