Komentāri
FOTO: brazīliešu mākslinieks parastu cilvēku fotogrāfijas pārveido smieklīgās ilustrācijās
Foto: facebook.com/ArchiDesiign

Viņu sauc Hulio Sezars (Julio Cesar), un šī dienvidamerikāņa lielākais talants ir darbības ar zīmuli, pārveidojot esošo par vēl interesantāku tam, kas skatās. Šajā gadījumā tās ir vienkārši parastas fotogrāfijas, kuras, visticamāk, viņš atradis internetā, un ar savu prasmi tās tiek pārvērstas par ļoti skaistām karikatūrām un ilustrācijām.

Maza meitenīte pie friziera, vīrieša portreta foto, aziāte miglā un daudz kas cits – to visu šis vīrs ir atradis un pārveidojis interesantā un dažbrīd varbūt pat mazliet jocīgā manierē. Viņam tas padodas tik labi, ka varētu domāt, ka šis cilvēks ikdienā strādā par animācijas filmu zīmētāju. Būtu interesanti uzzināt, vai kāds no šiem attēlu varoņiem ir kādreiz mākslinieku atradis un uzrunājis pateicībā par viņa padarīto darbu?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl