FOTO: “bļitkotāji”, distanču un kalnu slēpotāji – cilvēki steidz baudīt ziemas priekus!

Komentāri
FOTO: “bļitkotāji”, distanču un kalnu slēpotāji – cilvēki steidz baudīt ziemas priekus!
Foto: LETA/F64/facebook.com/PiedzivojumuParks

Noslēdzoties visiem svētkiem, gan Ziemassvētkiem, gan Jaunajam gadam, gandrīz kā ar nazi nogrieza pavasarīgo laiku, un Latviju pārņēma aukstums un beigu beigās arī milzīga sniega kārta, kuru steidz izmantot ziemas entuziasti.

Pēdējo gados mūsu platuma grādus ziema ir tik, cik ir, tāpēc pat tiem, kuriem aukstums un sniegs īpaši pie sirds neiet, būtu mazliet jāpasēž stūrītī un jāpaklusē, jo ir lērums cilvēku, kuri rod prieku arī šādā laikā. Cits kāpj uz slidām, cits sēžās savā spēkratā un dodas “slidināties” sporta trasēs, cits atkal nopūš putekļus no savām slēpēm un dodas garākas distances izbraucienā vai sameklē tuvāko kalnu un šļūc lejā. Lūk, neliela galerija, kurā varat apskatīt, kā mūsu valsts iedzīvotāji izdzīvo tā saucamos ziemas priekus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Attēlos redzam, kā cilvēki izklaidējas slidotavā Mežaparkā, “bļitko” Ventspilī, kā arī slēpo pie Uzvaras pieminekļa, Kaķīškalnā, Žagarkalnā, Lemberga hūtē u.c.

Foto

Par gaidāmo laiku tuvākajās dienās

Tuvākajās naktīs būs mākoņains, atsevišķos rajonos gaidāms arī neliels sniegs, bet darba nedēļas vidū un otrajā pusē debesis skaidrosies un nokrišņu nebūs. Valdošie šajās dienās būs lēni līdz mēreni austrumu puses vēji.

Būtiskas laikapstākļu izmaiņas gaidāmas nedēļas nogalē, kad no rietumiem Latvijai tuvosies ciklons – tas izraisīs vēja pastiprināšanos, kā arī nesīs gan jaunas mākoņu un nokrišņu zonas, gan arī siltākas gaisa masas.

Jau sestdien dienā sals mazināsies un temperatūra paaugstināsies līdz -1/-8 grādiem, bet svētdien un pirmdien jau teritorijas lielākajā daļā gaidāms pat atkusnis, vien galējos valsts austrumu rajonos saglabāsies neliels sals.

Atbilstoši gaisa temperatūrai mainīsies arī nokrišņu fāziskais stāvoklis – sestdien vēl snigs, bet svētdien un pirmdien gaidāms arī slapjš sniegs un jūras piekrastē pat iespējams lietus. Uz ceļiem veidosies apledojums.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl