Komentāri
FOTO: bēdīgi slavenajai Dobeles eglītei uzradusies sāncense Igaunijā
Foto: AFP/ EPA/ LETA

Ne vien Latvijas pilsēta Dobele ir kļuvusi slavena ar savu Ziemassvētku eglīti. Arī Igaunijas pilsētā Rakverē tradicionālā meža viešņa aizstāta ar pavisam māksliniecisku projektu…

Ziemassvētku noskaņa līdz Igaunijas pilsētai Rakverei nonākusi kopā ar šo instalāciju – simbolisku Ziemassvētku eglīti, kas veidota no logu rāmjiem un stikliem. Lai arī eglīte ir netradicionāla, tā tik un tā ir spoža un krāsaina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

12 metrus augstais objekts veidots no vairāk nekā 12 logu rāmjiem un krāsainiem stikliem. Gaismai spīdot cauri stikliem, dažos no tiem redzami cilvēki.

Projekta autori norāda, ka logs ir spēcīgs simbols, saukts arī par dvēseles spoguli.

Spīdošais objekts piesaistījis daudzus vietējos iedzīvotājus, galvenokārt bērnus. Taču ne visi uzskata, ka tas ir atbilstošs Ziemassvētku noskaņai. Daļa iedzīvotāju ir pārliecināti, ka neko vairāk par īstu, staltu un zaļu eglīti viņiem Ziemassvētkos nevajag.

Šī gan nav pirmā reize, kad Rakvere mēģina aizsteigties laikam priekšā. Pērn Ziemassvētkos pilsētas centrālo laukumu rotāja eglīte, kas veidota no dēļiem. Toreiz tā radīja daudz lielāku ažiotāžu un iedzīvotāji pat sāka vākt naudu, lai pilsētai nopirktu īstu egli.

FOTO: eglītes Rakverē un Dobelē

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl