Komentāri
FOTO: atklāts pirmais Latvijas šupošanās festivāls – piedalies arī Tu!
Foto: Ieva Čīka/LETA

Klusajā sestdienā pie Siguldas dzelzceļa stacijas 28 novada Lieldienu zaķi no Siguldas Valsts ģimnāzijas Tautas deju kolektīva Vizbulīte atklāja pirmo šūpoļu festivālu Latvija šūpojas Siguldā, ziņo portāls Sigulda.lv. Pilsētas teritorijā 21 vietā izvietotas 88 interaktīvas un krāšņas šūpoles – Saldais pavasaris, Sigulda sapņo, Šūpo olu!, Laik, apstājies!, Kurš pirmais – zaķis vai ola?, Pavasara uzplaukšana, Dabas radīts, Lidojums, Vilka dziesma un daudzas citas.

Festivāls turpināsies līdz 28.marta vakaram. Īpaši uz festivālu tiek gaidītas ģimenes ar bērniem. Lai apskatītu visas šūpoles, ikviens interesents Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, Ausekļa ielā 6, Siguldas dzelzceļa stacijas ēkā var saņemt īpašo šūpoļu ceļa karti. Karte pieejama arī Siguldas novada pašvaldības interneta vietnē. Tālrunis uzziņām 67971335.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ja esi nolēmis piedalīties šajā īpašajā Lieldienu festivālā, neaizmirsti arī būt aktīvs sociālajos tīklos, lietojot mirkļbirku #SupoluFestivalsSigulda.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl