Foto: ar vasarīgiem koncertiem un ballīti izskan festivāla ”Laba Daba” 10. jubileja

0 Komentāru
Foto: ar vasarīgiem koncertiem un ballīti izskan festivāla ”Laba Daba” 10. jubileja
Skaties.lv

Ar koncertiem, dejām un izpriecām noslēgusies starptautiskā mūzikas festivāla ”Laba Daba” 10. jubilejas svinības. Šogad festivāls norisinājās no 3. līdz 5. augustam atpūtas kompleksā ”Ratnieki”.

Visa festivāla laikā uz sešām skatuvēm klausītājus un skatītājus priecēja ap deviņdesmit mākslinieku, grupu, dīdžeju un apvienību. Apmeklētāju baudījuma bija arī kino māja, sporta turnīri, spēļu pļava, teātra skatuve un dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm.

Par festivāla desmitgades svinību īpašajiem viesiem kļuva islandiešu muzikālā apvienība ”Múm” un Jamaikas regeja tradīciju nesēji ”Inner Circle”.

”Labas Dabas” programmā vietējo skatuvi pārstāvēja ”Dzeltenie pastnieki”, ”Satellites LV”, duets ”Čipsis un Dullais”, folkgrupa ”Rikši”, Laima Jansone un DJ Monsta, ”Auļi”, Nils Īle ar grupu ”Kanisaifa”, ”Zāle”, ”Rīga Reggae”, ”Saucējas”, ”Imanta Dimanta”, Kārlis Kazāks, Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra kvartets ”Company”, ”Kasetes”, ”Podruga”, ”Rāva”, Aleksandra Špicberga un ”Jakob Noiman Festival Band”.

Festivālā uzstājās arī tādi mūziķi un apvienības kā ”Jūk”, ”Pienvedēja piedzīvojumi”, ”Jauno Jāņu orķestris”, Ozols un ”Tehnikums”, ”Grupa Sigma”, ”Mary Jane”, ”Elektrofolk”, Sniedze Prauliņa, Evija Vēbere, ”The Bad Tones”, UFO ar grupu, ”PND”, ”Oranžās brīvdienas”, ”Cellar Cat” un ārvalstu viesi – igauņu dream pop apvienība ”Pia Fraus”, reggae izpildītāji ”Reggaeon” no Gruzijas, ”Astra The 22s” no ASV un ska-core grupa ”Ferris Wheel” no Baltkrievijas.

0 Komentāru