FOTO: Ar pikantērijām un salūtu JUST bārs nosvin piecu gadu jubileju

Komentāri
FOTO: Ar pikantērijām un salūtu JUST bārs nosvin piecu gadu jubileju
Facebook.com/JustBar

  JUST bārs atrodas pašā Rīgas sirdī – 11.Novembra Krastmalā 17, Triangula Bastionā. Piecu gadu laikā bārs no maza kokteiļbāra attīstījies 3 stāvos – 3 deju zonās.

No 10 darbiniekiem pašlaik bārs izaudzis par 75 darbinieku darba vietu. Iepriekš bārs varēja uzņemt 200 viesus, bet nu jau 1000. Arī kvadrātmetru ziņā bāra sākotnējā platība bija 300 kvadrātmetri, bet nu jau 1700 kvadrātmetri. Tieši šo sasniegumu dēļ aizvadītajā nedēļas nogalē, iespējamais, labākais bārs Rīgā, svinēja savu 5 gadu jubileju ar trīs dienu svētku festivālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez grandiozajiem bāra attīstības plāniem bārs regulāri atbalsta latviešu mūziķus un dīdžejus, piedāvājot viņu koncertus un DJ setus kluba apmeklētājiem. Šo gadu laikā veikta ekskluzīva sadarbība ar Londonas leiblu Hed Kandi un vienu no slavenākajiem dīdžeju duetiem The Shapeshifters, kura koncerts bija Rīgā un JUST bārā.

5 gadu jubilejas svētku svinībās trīs dienu garumā uz skatuves kāpa labākie latviešu mūziķi un dīdžeji – Edavārdi, OZOLS, Pēteris Upelnieks, Dzelzs Vilks, Samanta Tīna Otra Puse, Miks Dukurs, Dvīnes, Sabīne Berezina, Mārtiņš Ruskis, Paula Dukure – , kā arī gaisa akrobāte no Sanktpēterburgas.

FOTO

Lasi vēl