FOTO: ar mūziķu un viņu bērnu koncertu nedēļas nogalē sāksies festivāls Bildes

Pievienot komentāru
FOTO: ar mūziķu un viņu bērnu koncertu nedēļas nogalē sāksies festivāls Bildes
LETA

Šogad festivāls Bildes sāksies 2. oktobrī un tā ietvaros līdz 23. oktobrim izskanēs astoņi koncerti, bet tirdzniecības centrā Spice līdz 20. oktobrim būs apskatāma izstāde Bilžu puķu dārzs.

Saglabājot gadu gaitā iedibināto tradīciju, šoruden ar 8 koncertiem izskanēs mūzikas un mākslas festivāls Bildes 2016. Koncerti notiks mūzikas klubā Kaļķu vārti, mūzikas namā Daile un Rīgas Kongresu namā. Savukārt tirdzniecības centrā Spice līdz 20.oktobrim būs apskatāma mūziķu, mākslinieku un citu radošo personību veidotā izstāde Bilžu puķu dārzs.

Mūzikas festivāls tiks atklāts svētdien, 2.oktobrī, kad mūzikas klubā Kaļķu vārti Ievas Sutugovas un Arņa Miltiņa vadībā notiks Bilžu mūziķu un viņu bērnu koncerts.

Šogad uz festivāla skatuvēm kāps folkmūziķi un jaunie dziesminieki, skanēs blūzs, jaunās grupas veidos kopprojektus ar pieredzējušiem mūziķiem un radošām personībām. Kā vienmēr, mazos Bilžu apmeklētājus priecēs atraktīvi bērnu kolektīvi.

Festivāls noslēgsies ar vērienīgu Bilžu veterānu koncertu Rīgas Kongresu namā, kurā uzstāsies daudzi pazīstami un iemīļoti mūziķi, tostarp Aija Andrejeva, Alex, Raimonds Tiguls, Ainars Virga, Roberts Gobziņš, Adrians Kukuvass, Zane Dombrovska, Dita Lūriņa, grupas Pērkons, Keksi, Rīgas Viļņi un daudzi citi.

FOTO: Mūziķu un viņu bērnu koncerts (Bildes 2015)

Publicitātes foto

Publicitātes foto

iiii